Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Diabolus

Sayfa: 1 2 3 ... 125
1
Diablo IV eninde sonunda gelecek ama geldiğinde Wow tarzında geleceğini tahmin ediyorum, sizintilarda bu şekildeydi. Ama bildiğim bir şey varki böyle bir oyun için kolları sıvadıysa Blizzard böyle bir projenin sonuçlanması için en az 4 seneye ihtiyaçları oldukları. Bu arada konsol versiyonu ve mobile game versiyonu ile bakın biz yeni bir şeyler yapıyoruz imajı vermeye devam ediyorlar. Diablo 3 için bundan sonra ben herhangi bir genişleme paketi beklemiyorum ama bir iki sene sonra belki bir karakter daha eklerler, tek beklediğim şey gene aradan en az bir sene geçtikten sonra genişleme paketi etkisi yapacak bir güncelleme (diablo 2'deki 1.09 yamasının oyuna getiridği inanılmaz yenilikler gibi) yapacaklarıdır.

Sonuç olarak Wow hala para basıyor, yeni expansion da yolda bu yüzden
Hearthstone şuan 100.000.000 oyuncu barajını geçtiki resmen altın yumurtlayan tavuk ve 10. genişleme paketi aralıkta geliyor.
Overwatch 50.000.000 sattı ve satmaya devam ediyor.

Bu oyunlara şuan yatırım yapmalarında ve Diabloyu bir kenara bırakmalarını anlıyorum, Diablo bundan sonra dediğim gibi yeni bir oyun ile gelirse en az 10 sene sürecek MMORPG tarzında gelecektir....

2
Haberler / Diablo Immortal 2. Günde konuşulanlar..
« : 05.11.2018 | 14:28 »
BlizzCon 2018'in ikinci gününde yer alan Diablo İmmortal söyleşi panelinde Diablo Immortal baş dizaynır Wyatt Cheng ve baş yapımcı Joe Hsu ile yapılan soru cevap bölümünde öne çıkan bilgiler.

Soru: Diablo Immortal oyunculara hikayeyi nasıl öğrenecekler 

Hsu: "Hikayeyi nasıl anlatacağımıza dair çok zaman harcıyoruz, çünkü bu bir mobil platformda, daha hızlı ve tempolu bir oynayış olacak, biz de bir WoW görevi gibi oyuncuların hikayeyi okumalarını istemiyoruz." Oyuncular, öncelikli olarak NPC'lerle konuşarak hikayeyi anlayacaklar. Diyaloglar, açık bölgelerdeki düşmanlarla savaşırken bazen karakterler arasında devam edecektir.

Soru: BlizzCon'da oynanan demonun gerçek oyunda olup olmayacağı belli midir?

Hsu: Sadece gösteri için bir demo yaptık, ama benzer şekilde olacak.

Soru: Rastgele haritalar olacak mı?

Cheng: "Dünyanın gerçek olduğu MMO yönünü yakalamak istedik, ve oynanacak dünyayı gerçek hissettiirecek nitelikte olacak.

Soru: Diablo Immortal'ın yaratım felsefesinin arkasında ne vardır ?

Cheng: "Genel kurallarımızdan biri, bu sadece bir kural değil ve aslında zor bir kural değil, içerik yapmak için bir rehberden haz aldık, Sid Meier'in bir GDC konuşmasında 10 yıl önce söylediği bir söz var. Yeni bir devam oyunu hazırladıkları zaman, insanların bildiği ve sevdiği, üçte biri var olan bir sistemi alıp evrimleştirdiği ve üçte biri yeni bir tanıdık sistemi kullanmaya çalışırlar. İmmorta da aynı şekilde olacak.

"Bir oyuna bakarsak, Starcraft 1'den Starcraft 2 ile bu kuralı izledik, tanıdık ve bazı yeni şeylerin bir karışımı var. Nadir canavarlar gibi bir şey söz konusu olduğunda, onlar jailer ve waller ve şeyler var Bazı tanıdık olanlar (canavar eklemeler), bazı değişmiş olanlar ve bazı yenileri olacak.

Soru: Geliştirme Blizzard ve NetEase arasında nasıl bölünüyor?

Hsu: "Bu bir ortak gelişme, dolayısıyla gerçek bir bölünme yok, herkes iyi fikirlere sahip ve herkes iyi fikirleri tartışmak için bir araya getirildi.

Soru: Lansman sonrası gelen yeni içerikler neler olacak ?

Cheng: "Diablo Immortal ile ilgili gerçekten çok heyecan verici şeylerden biri, başlangıçta zaman içinde genişlemeyi planladığımızı biliyoruz. Daha önce bir Diablo oyunuyla yaptığımız bir şey değil, daha önce nereye gideceğimizi bile bilmediğimiz Canlı içerik güncellemeleriyle desteklenecek.

"Oyuncuların sevdiği şeylerden biri yeni içeriklerdir, oyuncular her zaman yeni içerikler ve yeni deneyimler görmeye isteklidir, bu yüzden başlangıçta bunu planlıyoruz. Yeni dersler planlıyoruz, yeni bölgeler, yeni yağma, yeni Zindanlar. Genişlemeye devam edebileceğimizden emin oluyoruz. "

Soru: Güncellemeler ne sıklıkla olacak?

Bu sorunun cevabı ilerleyen günlerde verilecek

Soru: Ticaret yapmak veya ürün alışverişi yapmak için bir yol olacak mı? Açık artırma evi olacak mı?

Cheng: "Bu harika bir soru, pek çok insanın merak ettiği bir şey var. Diablo 2'ye geri döndüğümüzde, herkes arasında sadece serbest ürün ticareti vardı. Artıları ve eksileri vardı. Tersine, süper eğlenceliydi. Bu ticaretinde çok fazla suistimal edildi ve üçüncü şahıs forumlara veya sitelere itemler düştü ve amacından uzaklaştı, aynı zamanda çok fazla dolandırıcılık ve hack oldu. Biz her zaman dolandırıcılığun öne geçmekten bahsediyorduk, bu yüzden biz aslında Diablo 3 için müzayede evi yaptığımızda, bu gerçekten insanların Diablo 2'yi nasıl oynadığına ve bunun iyi bir deneyim yaşayacağına dair ciddi bir bakış olması gerekiyordu. Ve bir çok oyuncu “Oh evet, bir oyuncudan diğerine bir öğe almak için güzel, temiz, düzene, güvenli bir yol” idi

"Yan etki, en iyi eşyaları almak, canavarlarla savaşmak ve iblisleri öldürmek yerine, müzayede evinde çok fazla zaman harcamaktan kaynaklanıyordu. Bu yüzden müzayede evini oyundan çıkardık. Harika bir fikir olacağını düşündük. çekirdek motivasyonunuzu oynamak ve daha iyi bir ganimet elde etmek için bu olumsuz yan etkilere sahipti, bu yüzden çıkardık. oysaki o bölüm oyuncular için eğlenceli, gerçekten kendileri için bir şeyler bulmaktan keyif alıyorlardı. Ama bu kendi olumsuz yan etkilerine sahipti,  sonuç olarak böyle bir şeyin tekrar gündeme gelmesi için suistimale uğranmayacak herkesin güveneceğinden emin olmak gerekir.

Soru: Bir craft yapma sistemi olacak mı?

Ekibimiz, itemleri yeniden şekillendirmek ve soketlendirmek gibi konuların üzeirnde çalışıyor.

Soru: Telefon kontrolörleri gibi alternatif kontrol şemaları için destek olacak mı?

Cheng: İlerleyen zamanlarda bu konuda konuşabiliriz henüz emin olmadığmız şeyler var.

Soru: Gösteride gösterilenlere benzer daha fazla cinematik var mı?

Hsu: "Söylemek için çok erken olduğunu düşünüyorum ama kesinlikle bu konuda geri bildirimlere bakacağız. Hikayemizi anlatmanın tek yolu bu değil. Blizzard'ın kullanmaya çalıştığı birçok farklı form var 

Soru: Oyuncuların hangi tür görsel özelleştirmeler bekleyebilir?

Cheng: "Şu ana kadar bu konuda bir karar vermedik, ama karakterinizin görünüşünün oyunun önemli bir parçası olduğunu düşünüyoruz. Panelde, barbarın zaman içinde nasıl ilerlediğini gösterdik ve Wizardın zaman içinde nasıl ilerlediğini gösterdik. Bu yüzden, her bir sınıfın, dişlilerinin daha iyi olduğu gibi, nasıl göründüğünü şekillendirmeye başlıyoruz. .. demoda gördükleriniz bu gelişmin hepsini göstermiyor, bundan emin olabilirsiniz.

Soru: Sınıfların bir çeşit kaynak yönetimi olacak mı?

Cheng: "Bu hala belli olmayan bir konu… bir ton deneyimimiz var bu konuda. Çok uzun zaman önce değil, sadece birkaç ay önce Diablo Immortal'da, her sınıfta daha çok Diablo 2 de olan mana sistemi kullanıldı. Sonra" Hey, biz her zaman denemek ve yinelemek istiyoruz ve diyelim ki her şey için cooldowns yapmaya çalışalım ve bunun nasıl bir şey olduğunu görelim. "

"Bunu yaptık ve" Hmm, farklı hissediyor, ama daha iyi değil ". Peki ya eğer yeteneklere suç eklediysek?" Yani belki mana kullanmıyorum, ama suçlamalarımı manipüle ediyorum. Yani bu kesinlikle çok değer gösteriyor. Şimdi gördüğünüz şey, gelişim aşamasında bir anlık görüntü. Belki mana geri gelir. Belki başka kaynaklar elde ederiz. Belki şimdi sahip olduğumuz şeyle tekrar konuşacağız ve onunla mutlu olacağız, ancak oyun çıkmadan önce değişebileceğini umuyoruz. ”

Soru: Android emülatörleriyle PC'de oynanabilecek mi ?

Cheng: "Biz (o oyuncular) peşinden gitmeyi planlamıyoruz, emülatör üzerinde çalışan insanları denemeye de yasaklamayacağız. Ama resmi olarak destekleyeceğimiz bir şey değil. Kişisel düşüncemde bunu dokunmatik ekran için tasarlıyoruz Eğer birisi klavye tuşlarını yön kontrolüne eşleştirdiyse ve sonra fareyi kullansaydım, gerçekten iyi bir oyun deneyimi olup olmadığını bilemezdim, ama insanların bu konuda  peşinden gitmeyeceğiz ve insanlara da engel olamayız ama emin olabilirler ki emülatör üzerinden oynayabilecekler.

Soru: Diablo Immortal nasıl para kazanacak?

Cheng: "Para kazanma durumu için işin açıkçası henüz karar vermedik, söyleyecek bir şeyimiz yok, çünkü bilmiyoruz. Blizzard'da, odak her zaman, önce oynanabilir bir oyun yapmak vardır. Blizzard'ın temel değerlerinden biri budur ve bu çerçevede değerlendireceğiz.


Açıklanan diğer konular :

Hikaye :

    Üst düzey tasarımcı Matthew Berger, Diablo'nun derinliklerine dönen bir hikaye olacağını söyleyerek, evrenin bir zaman çizelgesinden başlayarak, Lilith ve Inarius Kutsal Alanı'nın yaratılışından bir ucunda Worldstone'u ve diğer ucuna kadar giden bir evrende geçeceği belirtildi.

    Diablo Immoral ile Worldstone'un bazı parçalarının sağlam kaldığını ve Lord of Terror'ün tekrar ortaya çıkması için Diablonun en sağdık teğmenlerinden olan Skarn, ustasının hayata geri dönmesini sağlamak üzere çalışması ana konudur.

    Diablo Immoral , Lord of Destruction'ndan beş yıl sonra ve Diablo 3'ün başlangıcından 15 yıl önce gerçekleşir.

Diablo Immortal Haritalar :

Açık Alanlar

    Bilefen - bataklık ve loş bir ortam.
    Zoltun Kule's Library - Diablo 3'teki Zultun Kule arşivlerinden farklı olarak kütüphane aslında bir küratör tarafından korunuyor olarak çıkacak oyuncuların karşısında.
    Shassar Sea - Çöl içeren bir harita olacak.

Zindanlar

    Dört oyuncu farklı bir deneyim için özel hazırlanmış bir zindana girecek. Zindanların içinde, dış mekânlarda bulunmayan mekanikler var.
    Tomb of Fahir - Tapınağa bir ip yardımıyla aşağı ineceksiniz,
    Kikuras Rapids - Su üzerinde giderken savaşmanızı sağlayacak bölümler olacak.
    Forgotten Tower - Diablo 2deki Act 1'de yer alan Kültistler Kontes'i diriltmenin bir yolunu buldular.

Sınıf Becerileri

Panel, her Diablo Immortal sınıfına genel bir bakış ve yeteneklerinin bir önizlemesi ile devam etti.

Barbar

    Furious Charge-  Bir çizgi içinde düşmanları ele almak için farklı yönlere beceriyi hedefleyerek dokunmatik kontroller kullanır
   Hammer of Ancients - Diablo 3 benzer olacak.
    Throw yeteneği- Diablo 3 benzer olacak.

Necromancer

    Komuta edilen İskeletler - Diablo 3 becerisine benzer şekilde, belirli düşmanlara saldırmak için iskeletleri yönlendirebilirsiniz
    Corpse Lance - diğer düşmanlara saldırmak için ölmüş edilen düşmanların kemiklerini patlatır.
   Skeletal Spike - Diablo 3 benzer olacak.

Crusader

    Blessed Shield  - Hedef alınan düşmana zarar verir.
    Sweep Attack - Daha fazla hasar alan ve daha uzun bir ücrete tabi tutulan bir yetenek
    Falling Sword  - İki aşamalı bir yetenek olarak ayarlanmış, bir yerdeki bir kılıcı yere düşürmeyi hedefler. Ardından yeteneği ikinci kez etkinleştirmek, yukarıdan aşağıya düşmenize neden olur. Birinci ve ikinci aktivasyon arasındaki yetenekleri kullanabilir

Wizard

    Meteor - Diablo 3 ile aynı
    Frost of Ray - Diablo 3'e benzer
    Ice Crystal - yeni iki aktivasyon yeteneği, kristal ve daha sonra kristal patlayabilir reaktif yerleştirebilirsiniz. Işını kırmak ve yakındaki birçok düşmana zarar vermek için donma ışını ile birleşebilir

Demon Hunter

    Daring swing - tavandan sallanıp ateş etmenizi sağlayan çengel kanca
    Strafe - Diablo 3'e benzer
    Rain of Vengeance - Diablo 3'e benzer şekilde, okları havaya fırlatır, ardından yağmur yağdırır ve bir bölgedeki düşmanları deler

Monk

    Seven-Sided Strike - Diablo 3'e benzer,
    Kick - duvarları tekmelemek de dahil olmak üzere birden çok kez kullanabilir
    Imprisoned Fist - yeni yetenek, bir düşmanın ruhunu yumruklar

3
Duyurular / Mobil Oyun : Diablo Immortal Duyuruldu...
« : 03.11.2018 | 00:00 »
BlizzCon 2018 çerçevesinde duyurulan yeni Diablo oyunumuz bir mobil platformu oyunu. Detayla için okumaya devam edin


Her zaman heryerde oynamanıza fırsat sağlayacak ve Netease Games ile ortaklaşa yapılan bir mobil oyun olan Diablo Immortal,  Diablo 2 ve 3 arasında gerçekleşir ve eskiden anlatılmamış hikayelerin oynanmasına izin verir. Oyunun henüz bir yayın tarihi yok. Diablo: What's Next Panel'de resmi olarak duyurulması bekleniyor. Bu yeni oyun PC platformları için piyasaya sürülecek güncel bir plan içermiyor ve sadece iOS ve Android cihazlara gelecek.

Tanıtım Videosu :


Oyuniçi Videosu :


Şu ana kadar öğrendiğimiz bilgiler:

    *  Resmi Diablo Immortal web sitesinden hikaye detayları: "Diablo Immortal'ın hikayesi, Diablo® II: Destruction® Lordu ve Diablo® III® arasındaki olaylar arasında yer alıyor. Worldstone, parçalanmış ama parçalanmış parçaları içinde büyük bir güç geride kalmış durumda. Diablo'nun köleleri, Terörün Efendisi'nin geri dönüşünü sağlamak için umutları olduğuna inanır. Başmelek Tyrael'in öldüğü varsayılır ve insanlık eylemlerinin ardından başa çıkmak için terk edilir. Bozuk Dünya Mezarının parçaları, eski kötülükleri ortaya çıkarır. Taşın gücünü toplamak ve onu insanlığı kontrol etmek için kullanmak isteyen biri var. "

     * Diablo Ölümsüz'te keşfedilecek bazı anlatılamayan hikayelerin örnekleri: Şeytan Avcıların oluşumu, Adria ve Maghda'nın faaliyetleri, Deckard Cain ve Leah'ın faaliyetleri, Baal hakkında daha fazla şey, dünya taşının yıkılmasından sonra Malthael'in ortadan kaybolması hakkında daha fazla bilgi.


    * Oyun altı oynanabilir sınıf içerecektir: Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer, ve Wizard.
 
    * Resmi Diablo Twitter hesabıyla: "Diablo'daki her sınıf: Immortal 12 veya daha fazla beceriden oluşan bir kümeye sahiptir. Tam sayı, sınıftan sınıfa değişir. Bu 12 beceriden, aktif bir beceri düğmesine atamak istediğiniz 5'ini seçebilirsiniz ."

   *  Her sınıf için yeni beceriler olacak.

    * Oyuncular, tahrip edilmiş Worldstone'un parçalarını avladıkları için, eski oyunların yeniden tasarlananları da dahil olmak üzere, lansman sırasında oynanabilecek dokuz açık alan oynanacak.

    *  Görünüşe göre, Terror Herald'ı olan Skarn, oyunun ana düşmanlarından biri olacak. Resmi siteden ayrıntılar: “Bir zamanlar Diablo'nun en güçlü teğmeni olan Skarn, eni bir şeytani orduyu bir araya getiriyor. Skarn, Bozuk Dünya Mezarının parçalarını toplamaya ve onları, Ebedi'yi yöneten Diabloyu yeniden diriltmek için kullanıyor. Melekler ve şeytanlar arasındaki çatışma. Kardeş, Worldstone'un yıkımıyla açılan pencereyi ele geçirmeyi umut eden tek kişi değil; yeni doğan bir Kara Kültistler de peşinde olacak.

  *   Açık alanlar açılacak ve paylaşılacak, oyuncular grup oluşturmaya gerek kalmadan birbirleriyle karşılaşabilecekler.


  *   Resmi web sitesindeki kontrollerle ilgili ayrıntılar: "Yönlendirilmiş kontroller, dünyada dolaşmayı kolaylaştırıyor, cehennemin sakinlerini yok etmek, hedefinize ulaşmak için sıcak çubuğunuzdaki bir yetenek üzerinde baş parmağınızı tutmak kadar kolay, sonra da cehennemden kurtulmak için serbest bırakmak yetecek. Kademeli bir sağlık yenilemesi için iksirlere hemen erişin ve son günlerde yağmalanan öğeleri ekranınızda tek bir dokunuşla donatın. "


   *   Yetenekleri bağımsız olarak taşıyabilir ve hedefleyebilir, yetenekleri tutmak ve şarj etmek için dokunmatik ekrana basabilirsiniz.

    *   Demo, dış mekanlarda aynı anda oynayan altı oyuncuyu gösterir. Zindanlar grup veya solo oyun için olacaktır.

    * Açık bölgelerdeki canavarlar belirli bir süre sonra tekrar canlanırlar.

    *  Westmarch, oyunun "başkent şehri" olacak ve World of Warcraft gibi uygun bir MMO'nun da aynısı olacak. Oyuncuların bir araya gelebildiği ve NPC'lerle etkileşime girebileceği bir yer olacak.


     * Oyun Legendary itemler içerecektir.

     *  Muhtemelen herhangi bir hardcore mod içermeyecektir (en azından başlangıçta)

     *  Oyun Battle.Net entegrasyonu dahil olmak üzere sosyal özelliklere sahip olacak, bu yüzden Diablo Immortal oynayan oyuncular diğer Blizzard oyunlarını oynayan arkadaşlarla sohbet edebilirler.

     * Resmi siteden beta için başvuru yapabilirsiniz: https://diabloimmortal.com/en-us/

Detaylar geldikçe açıkalacağız.....4
Haberler / Diablo BlizzCon 2018 Etkinlik Takvimi
« : 27.10.2018 | 23:30 »
Bu sene de heyecanla beklenen Anaheim Kongre Merkezi'ndeki BlizzCon 2018 de Diablo için nelerin hazırlandığı görmek için bir kılavuz yayınlandıKatılımcılar İçin
 
Kongre gösteri katında bizimle görüşmek mi istiyorsunuz? Burada Diablo geliştirme takımlarının çeşitli üyelerini bulabilir, demoları deneyebilir ve panel aşamalarımızda daha fazla canlı bilgi edinebilirsiniz.

 
Paneller

      Diablo: Sırada Ne Var (12:30 - 13:15 arası PDT - Salon D)
         Diablo ekibiyle bir sonraki Diablo projeleri hakkında bilgi verecek.

     Diablo : Dünya ve Soru-Cevap (5:45 - 6:30 arası PDT - Salon D)
         Diablo geliştiricileri ile gerçekleştirilecek soru cevap bölümü.


Kulübeler

     Diablo III Demosu (Salon D)
         Nintendo Switch ™  ile  Diablo III'ü farklı bir platformda canlı olarak deneyin!

     Horadric Retreat (Salon D - Diablo III Gösteri Alanı)
         Yeni arkadaşlarla tanışmak, geliştiricilerimizle birlikte oynamak ve büyük Diablo topluluğunun bir parçası olmak için kendi oyunumuza bir Nintendo Switch ile başlayın!
             Not: Nintendo Switch'inizi show tabanına getirmeyi planlıyorsanız, lütfen kapıda bulunan güvenlik personelimize göstermeyi unutmayın. Ayrıca, kozmetik olmayan şekilde değiştirilmiş konsolları taşıyan kullanıcıların, gösteri alanına erişimi reddedilebileceğini de unutmayın.

Özel Satın Almalar

BlizzCon katılanlar bazı özel eşyaları satın alması mümkün olacak ve şovda ayrıca bazı erken ürünleri satın almak da mümkün olacak! Bu ürünleri (sınırlı tedarikte mevcut) kaçırmayın ve daha fazla neler olduğuna görmek için Gear Store'da bir göz atın.

Satın alınabilecekler :    Diablo III Ebedi Koleksiyon Anahtarı Paketi,  Diablo III: Ebedi Koleksiyonu,  Adria Kitabı

Sanal Bilet Sahipleri İçin

Anaheim'a seyahat edemiyor musun? Endişelenmeyin, BlizzCon Sanal Bilet ile de her an orada olabilirsiniz. İster özlediğiniz bir panele yetişmek isteyen bir katılımcı olun, isterse rahat koltuğunuzdan seyrediyor olun, video içeriği, dijital hediyeler ve konvansiyonel içerikli orijinal Blizz'e erişim sağlayan bir girişe sahip olacaksınız.

Özel Diablo Pet - Az-lo


 Az-lo, ganimetinizi toplayacak bir pet olarak tüm Virtual Ticket satın alanlara hediye olarak verilecek.

Sanal Bilet sahipleri, tüm BlizzCon içeriğine, paneller, özel sahne arkası video içeriği ve tüm 2017 BlizzCon arşivi dahil olmak üzere tam canlı ve isteğe bağlı video erişimine sahip olacak!

BlizzCon 2018 de görüşmek üzere.       

5
BlizzCon 2018'in kutlamaları için; BlizzCon katılımcıları ve oyunun Mac ve PC sürümleri için satın alan Sanal Bilet sahiplerine özel Diablo III hediyesi belli oldu...Bu senenin BlizzCon ödülü Diablo için küçük bir Azmodan peti. İsmi de Az-Lo, son derece kötü olan şeytani mini-Azmodan oyun içi pet'i bugün itibariyle oyuna dahil ediliyor.

Diğer Blizzard oyunlarında da seni bekleyen başka ödüller de var :

Overwatch - Sombra için Demon Hunter Skin

Heroes of the Storm - Nexus Razorgrin Mount ve Spreyi, BlizzCon 2018 Afişi ve Portre

World of Warcraft - War Mantle of the Horde and Alliance, Stormwind Şampiyonunun Savaş Afişi ve Orgrimmar Kahramanın Savaş Afişi; artı, bu Kasım ayında evde BlizzCon WoW Classic Demo oynayın.

Hearthstone - BlizzCon 2018 koleksiyonunuz için toplam 10 kart paketi.

StarCraft II & StarCraft: Remastered - StarCraft II için Classic worker skins , StarCraft: Remastered için console skin ve bir  gruesome portrersi

Virtual Ticker Satın Almak için:
https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/blizzcon-virtual-ticket

6
Haberler / Ynt: BlizzCon 2018 ve Diablo
« : 21.10.2018 | 09:19 »
Diablo'dan beklentim yeni paket veya IV değil açıkcası. Ben grafik olaylarından çok yorumlarda belirtildiği gibi talentlerin çeşitllenmesi ve oyuna yansıttığı zenginlik , en önemlisi de item çeşitliliği beklemekteyim. Kimbilir belki Action House bence güzel olabilir. Biraz PoE'yi aratsın ama çokda bulanıklaştırmasın istiyorum. Şu ilerleyen yaşımda bir kez olsun sevindirsin güzel bir gelişmeyle artık emekli olayım sonra...

:)

7
Haberler / Ynt: BlizzCon 2018 ve Diablo
« : 20.10.2018 | 12:46 »
Açıklayıcı makale çevirisi için teşekkürler @Diabolus. 2019'da gelecek paket ek paket değildir. Yeni bir oyun olan IV paketidir. Nintendoya yönelik sene içi çıkan haberler ek paket olabilir lakin IV 2019'da gümbür gümbür geliyor. Discord ortamlarında bu konu konuşulmakta ve 2019 paketine bu gözle bakıyorlar. Ayrıca wowhead'in sahibi ZAM konuyla ilgili bir  web sitesi projesi geliştiriyor. Hem Diablo IV ve wow classic sürümü için kolları sıvadı.

Tabi konuyla ilgili bu tartışmaların yoğunluğu bu yönde bir nevi tahminler üzerine gidilmekte sohbetler. Reddit'te bir kaç tasarım ekibinin diablo çizimleri paylaşıldı şuana kadar, başka bir şey yok. Birde Netflix Diablo dizisi işte. Diablo tartışmaları gündemi bu şekilde kaplıyor. Bakalım etkinlikler sonucu IV kelimesimi geçecek yoksa ek paket olarakmı? Ek paket olursa yeni karakter demek Druid olabilir. Yok IV ise yeni bir oyundur.

Açıkçası Diablo IV için reddite ulaşan Blizzard ekibinden çıktığı söylenen sızıntı haberler var bu haberleri de buradan söyleyelim tabi bunlar gerçekmi değilmi ancak bekleyip göreceğiz. Bende bildiğim bir kaç bilgiyi yazmak isterim bu konuyla ilgili. Sızıntıyı alan adamın ağzından yazıyorum. Bu sızıntı haberi bir çok sitede de yer aldı.

°  Bir sonraki oyunun yani Diablo IV'ün oynanacağı evren tamamen açık dünya olacak  World of Warcraft / Fallout / Assassin's Creed Oddysey vb. gibi tüm fiziksel şeylerin benzeyeceği bir Diablo evreni hayal edin.

°  İsmi  Diablo 4 yada Diablo: World of Sanctuary olacak.

° tek oyunculu olmayacağı ve çok oyunculu ve çoklu sınıflara sahip bir oyun olacak.

°   İzometrik bir görünümde oynanacak ve en önemlisi bir izometrik MMO olacak. Yani temel olarak, Lineage Eternal veya Lost Ark gibi oyunları düşünün onlara benzeyecek..

    ° Herhangi bir yere gidebilir ve bu, maceralar, zindanlar, rastgele çeteler ve hatta diğer pek çok havalı etkinlik arasında bile PvP de olabilir.

    ° Oynanan  dünya dev ve özgür olacak. Zamanınızın çoğu, yan aktiviteler için zaman harcıyor olacaksınız.

    ° PvP var, ama nasıl çalıştığını tam olarak bilmiyorum.

    ° Kasaba ve bölgelerdeki diğer insanları görebilir ve tanışabilirsiniz.

    ° Sunucu kapasitesinin ne olduğundan veya bir kasabanın veya bir bölgenin / bölgenin kaç kişinin tutabileceğinden emin değilim.

    ° Çok modern ve temiz görünen yepyeni bir motor üzerinde çalışıyor. (Bunun zaten bariz olduğunu düşünüyorum)

    ° Oyun Diablo 3'ten çok daha karanlık ama yine de stilize. Ultra gerçekçi değil, ama yeterince karanlık. Karanlık Ruhlar sanatını düşünün ama biraz daha az gerçekçi. Ama yine de yeterince yakın. Görmeden tanımlamak zor.

    ° Yağma sistemi (tartışmasız en önemlisi), istatistiklerin nasıl çalıştığı, kaç seviyenin olduğu ve oyunun neye benzediği gibi temel konulardan bazılarına dair hiçbir ayrıntım yok.

   °Barbar, Sorcerer, Amazon, Necromancer, Paladin sınıfları ilk öne çıkan isimler.

° Diablo 1 veya 2 Remaster ile ilgili hiç bir bilgim yok.

    ° Oyun akılda gelecek gen konsolları ile önceden geliştiriliyordu. Oyun PS5'e gelecek ve bir noktada Scarlett (Next Xbox) projesini gerçekleştirecek.

    Bu yeni nesil Diablo oyunu ama hepimizin bildiği gibi blizzard optimizasyon ile harika, bu yüzden şu andaki pc kurulumu hakkında endişelenmeyin.

    ° Oyun bir süre çıktığında kapalı beta olarak oynanacak.

    ° Blizzard, bir Diablo 4'ün umutlarını yeni ve heyecan verici bir güncellemeyle yeniden canlandırdı.

Blizzard, 8 Ağustos 2018'de bir Twitter gönderisinde şöyle yazıyor: "Bir süre bekleyin ve dinleyin - Diablo'nun geleceği hakkında paylaşmak için heyecan verici güncellemelerimiz var."

Tweet ile yayınlanan bir videoda, topluluk yöneticisi Brandy Camel, Diablo hayranları için olumlu bir exicitng güncellemesini paylaşıyor.

“Ayrıca, Blizzard'daki formasyonların ateş yaktığını ve çalışmalarda birden fazla Diablo projesine sahip olduğumuzu da bildirmek isteriz.

“Bazıları diğerlerinden daha uzun sürecek, ancak bu yıl size daha sonra göstereceğimiz bazı şeylerimiz olabilir.

“Bu yeni Diablo deneyimlerini hayata geçirmeye çalışırken bizde kalmayı umuyoruz” dedi.

Belirsiz bir güncelleme olmasına rağmen, işlerin işlerde olduğunu bilmek cesaret verici
Bu bilgiler tamamen Blizzarddan sızdığı varsayılan bilgiler. % 100 doğrudur diyemiyorum. Ağustos 2018 de çıkan haberler doğru. Birden fazla diablo projesi üzerine çalıştıkları. Bunlardan bir tanesi zaten Nintendoymuş ve 2 kasımda geliyor. PS5'e hazırlıklar var ve tabiki Diablo IV neden olmasın. Ama eğer açıklanırsa çıkması ve hayata geçmesi en az 4 sene sürecektir tahninime göre.


8
Haberler / Ynt: BlizzCon 2018 ve Diablo
« : 19.10.2018 | 23:29 »
Bende Diablo 4 beklemiyorum açıkçası. Yeni bir karakter de eklemezler sanmıyorum, kalkıpta insanları bu kadar hevesle bir şeylerin geleceğin haberleri veripte yeni sezon yok şu itemleri getirecez şu yeni haritaları getirecez de demezler gibime geliyor ama duyuruda şu şekilde bir açıklama var ;

Tüm projelerimizi duyurmaya hazır olmamakla birlikte, Diablo ile ilgili haberleri sizlerle birlikte paylaşmaya niyet ediyoruz.

Yani bir çalışma olduğu kesin ama sanırım kısa vadede açıklanamayacak kadar hazır olmayan bir şey de olabilir. kısa zamanda hazırlanamayacak şeyde en fazla Diablo 4 olur, yeni expansion olursa da onun için en fazla 1 sene bekletirler gibime geliyor..

9
Haberler / BlizzCon 2018 ve Diablo
« : 19.10.2018 | 16:33 »
Blizzard'ın Diablo ekibinden yaklaşmakta olan BlizzCon 2018 öncesi bir bilgilendirme yazısı geldi.


BlizzCon 2018 neredeyse başlayacak ve şovda Diablo için planlarımız hakkında etrafta dolaşan pek çok dedikodu gördük. Bunlar çok heyecan verici şeyler ve şu anda farklı Diablo projelerinde çalışan birden fazla ekibimiz var ve size tüm bunları anlatmak için sabırsızlanıyoruz. . . zaman doğru olduğunda.

Birçoğunuzun ümit ettiğini biliyoruz ve sadece “iyi şeyler bekleyenlere gelir” diyebiliriz, ama şeytani şeyler genellikle daha uzun sürer. Ekiplerimiz Lord of Terror'e layık şeyler ortaya çıkaracak şekilde yorulmadan çalışmakta ve sizlerde bu süre içerisinde sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm projelerimizi duyurmaya hazır olmamakla birlikte, Diablo ile ilgili haberleri sizlerle birlikte paylaşmaya niyet ediyoruz.

2 Kasım, özellikle de şeytani bir tarih olacak - sadece BlizzCon'un ilk günü değil, aynı zamanda Diablo III Nintendo Switch'e geldiğinde. Oyunu almayı planlıyorsanız (dijital indirme, lansman günlerinde gece yarısından başlayarak kullanılabilir) ve etkinliğe eğer Anaheim'de  katılıyorsanız, konsolunuzu getirdiğinizden emin olun. Gösteri katında insanlarda Nintendo'da beraber oymananın tadını çıkartın.

Yine, sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere ve dünya çapındaki milyonlarca Diablo hayranına sonsuza dek minnettarız. Bu bitmeyen tutkunuz bize ilham veriyor ve ateşlerimizi yakıyor.

Cehennemde görüşürüz. . . ve BlizzCon'da!


Kaynak:
https://eu.diablo3.com/en/blog/22549433/diablo-at-blizzcon-2018-17-10-2018


Bu bilgilendirmeye göre insanların artık sabırsızlıkla yeni Diablo proje yada projeleri hakkında bilgi almak istediklerinin farkındalar. Bildiğiniz gibi geçtğimiz sene Diablo için hiç bir etkinliğin olmadığı ilk BlizzCon gerçekleşmişti. Bu sene ilk defa böyle bir ön bilgilendirme yaptıklarına göre bizleri heyecanlandırmak istedikleri de bir gerçek. 2 Kasım günü bizleri Diablo da önümüzdeki günler, aylar yada belki de yıllarda neler bekleyecek göreceğiz.

Sizce gelecek olan duyuru da Diablo 4 duyurulur mu ? yoksa yeni bir eklenti paketi yada bir karakter eklemesi mi gelir ?
10
Nintendo Switch için hazırlanan Diablo III Eternal Collection çok yakında raflardaki yerini alacak.


Gittiğiniz her yerde cehennemdeki mücadelinizi yanınıza alabilmemize olanak vermenize rağmen, bir sürpriz daha ekledik. Nintendo ile birlikte, Nintendo Switch Diablo III Ebedi Koleksiyon Paketini oluşturduk ve Greed'in bile kıskanacağı şekilde paketi sürprizle doldurduk.


Nintendo Switch Diablo III Ebedi Koleksiyon Paketi içeriğine baktığımızda; bir Diablo III temalı Nintendo Switch sistemi ve dock, bir Diablo III Nintendo taşıma çantası ve Diablo III Eternal Collection için bir indirme kodu içerir. Diablo III yanında, Reaper of Souls expansion, the Rise of the Necromancer full paketi ve bugüne kadarki oyuna eklenen her özelliği ve güncellemeyi içerir. Ayrıca Zelda dizisinden The Legend of the hano adlı Ginondorf'dan esinlenen bir kozmetik zırh setine ve diğer Hyrule temalı hediyelere de sahip olacaksınız.


İster Ebedi Çatışma'dan bir kıdemli, ister birinci iblisinizi öldürmek isteyen yeni bir oyuncu olun, Diablo III'ün bitmeyen serüvenini yanınızda getirmenin daha iyi bir yolu yoktur. Bu özel sürüm Nintendo Switch konsolları sınırlı bir tedarikte olduğundan, bir portaldan bir Treasure Goblin gibi kaybolmadan önce bir tane yakaladığınızdan emin olun!

Nintendo Switch için özel olarak hazırlanan Diablo III'ün bu yeni, taşınabilir versiyonu 2 Kasım'da sizlerle.

11
Diablo III sezon 15, tüm sezon boyunca süren bir Çift Horadric Cache buff ile devam ediyor. Bu etkinlik devam ederken Horadric Cache Temalı bir konsol kazanmak istermisiniz ?..


Bugünden başlayarak Blizzard tarafndan, her biri Kanai’s Cub temalı bir PlayStation® 4 Pro ve bir Xbox One® X hediye edilecek.! Her biri ayrı ayrı Twitter yayınlarında verilecek; Kazanmak için girmek, sahip olmak istediğiniz cihazı içeren gönderiyi Retweetlemeniz gerekli.. Retweetlerinizi göndermek için son tarih 18 Ekim 2018'de saat 08:59 . Daha sonra Blizzard retweet atanlar arasından yapacağı rastgele çekilişle kazanan talihliyi belirleyecek. Kim bilir belki de size çıkar...

PlayStation® 4 Pro tweet'e bağlantı :
https://twitter.com/Diablo/status/1049706573046661122

Xbox One® X tweet'e bağlantı :
https://twitter.com/Diablo/status/1050068449945407509

12
40'a 1 sene kaldı benimde yeni grup kurmamız lazım :)

13
BlizzCon 2018 iki aydan daha kısa bir sürede başlayacak, BlizzCon 2018 Virtual Ticket'i şimdiden ayrılacılıklı olarak satın alabilirsiniz.


BlizzCon Virtual Ticket, BlizzCon.com'daki evden eğlenceye katılıp katılmadığınızı veya ücretsiz BlizzCon Mobile App ile (şimdi Android ve iOS için mevcut) izlemeye devam edip etmediğinizi göstermeye kapsamlı erişim sağlar

Satın almak için aşağıdaki linke tıklayın :
https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/blizzcon-virtual-ticket

Bu yılki şenlikler şimdiden devam ediyor. İzlenme sekmesinde ve uygulamada görüntüleyebileceğiniz çoklu orijinal BlizzCon video serisinin prömiyeri. BlizzCon katılımcıları ve Sanal Bilet sahipleri, bir dizi etkileşimli BlizzCon Build-a-Panel anketinde sahnede görmek istedikleri şeylere oy vererek şovun şekillenmesine yardımcı olabilir. Buna ek olarak, bugünden itibaren BlizzCon bilet ve Sanal Bilet sahipleri bu yılki BlizzCon oyun öğelerini ilk önce alırlar. Overwatch® oyunu için Sombra karakterine ayrıcalıklı bir Demon Hunter skini ödül olarak verilecek.

BlizzCon Sanal Bilet ile iki günlük kongre boyunca izleyicilerin rehberlik eder BlizzCon All-Access kanalı dahil Anaheim Kongre Merkezi'nde ana olaya tam Canlı erişimi verir . Etkinlik 2-3  Kasım tarihlerinde sürecektir.; Topluluk Gecesi boyunca efsanevi cosplay ve yetenek yarışmaları (ve daha fazlası); kapanış-gece şenlikleri; BlizzCon gösteri katındaki üç ana aşamadan (Efsanevi, Efsane ve Epik) panellerin ve diğer etkinliklerin kapsamı içinde bulunuyor.


BlizzCon 2018 Sanal Bilet Özellikleri

Açılış seremonisi ve esportlar ücretsizdir, ancak Sanal Bilet, Efsanevi ve Epik aşamaları evden canlı izleyebilmenin tek yoludur, bu yüzden geliştirici panelleri, Topluluk Gecesi yarışmalarından hiçbirini kaçırmayacaksınız veya epik kapanış festivalleri. Özel geliştirici röportajları, yorumları ve daha fazlası ile birlikte BlizzCon All-Access Channel ile daha da derine gidin.

Uluslararası görüntüleyenler ayrıca, All-Access Channel ve Mythic sahnesindeki içerik de dahil olmak üzere, BlizzCon Virtual Ticket yayınlarını dinleme seçeneğine de sahip olacaklar, yedi dile canlı olarak tercüme ediliyorlar: İspanyolca, Fransızca, Almanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece ve Mandarin Çince. Buna ek olarak, BlizzCon'daki diğer aşamalardaki seçkin içeriklerin VOD'ları, diziyi izleyen haftalarda Latin Amerika İspanyolcası, Avrupa İspanyolca, Fransızca, Almanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece ve basitleştirilmiş Çince altyazılı olarak sunulacak.

Orijinal BlizzCon Video Serisini Keşfedin: Blizzard'daki ve kongre merkezinin duvarlarının ötesindeki sahnelerin arkasına götüren eşsiz BlizzCon programlamaya tam erişimin kilidini açın. The Vault'taki Blizzard tarihini keşfedin, sanatçıların Drawn to Adventure'da yaratıcı süreçlerini ve daha fazlasını keşfedin. Yeni bölümler, BlizzCon'a giden haftalarda düzenli olarak piyasaya sürülüyor - bazıları ücretsiz, ve hepsi de Sanal Bilet ile açılıyor.

Epic Oyun İçi Hediyeler: Şimdi ve BlizzCon'un başlangıcında, World of Warcraft®, StarCraft® II, StarCraft: Remastered, Storm Heroes, Hearthstone® ve Diablo için oyun içi anma hediyelerinin bir hazinesini açın. III. Sombra için efsanevi bir Overwatch Demon Hunter cildiyle işlerin keyfini çıkarın - oyuna bugün başlayın.

Şovu Şekillendirmeye Yardımcı Olun: Sadece BlizzCon'u izlemeyin - buna katılın! Blizzard topluluğundan başkalarının yanında bir BlizzCon paneli oluşturun, ardından yarattığınız şeyi ana etkinlik sırasında yaşamaya izleyin. En son konuya oy vermek için Build-a-panel bloguyla görüşün. (Build-a-paneoyları sınırlı bir süre için mevcut olacak.)

İsteğe Bağlı Yeniden Oynatmaları İzle: Bir World of Warcraft veya Overwatch geliştirici tartışması sırasında bir söyleşiyi özledin mi? Mutlaka görülmesi gereken Hearthstone panellerinden biri, bir StarCraft II maçı yapamaz mı? En sevdiğiniz anları BlizzCon.com veya BlizzCon Mobile App'te talep üzerine yeniden yaşayın. Sanal Bilet ayrıca, BlizzCon 2017 video arşivlerinden çok çeşitli panellere ve orijinal video serilerine erişim sağlar.

Dişli Bonusları Alın: Sanal bir Bilet sipariş edin ve bu yılki ön ödeme için kullanılabilecek olan Goody Bag'ı bu yılki $ 10 indirimine sahip olacaksınız, buna karşılık http://gear.blizzard.com adresindeki son malzemeler. Ayrıca BlizzCon 2018 online ticari satışına erken erişime sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi edinmek ve bu yılın Sanal Biletini satın almak için Blizzard Mağazası'nı ziyaret edin ve son BlizzCons'tan en iyi anlarda oy kullanmak ve en yeni BlizzCon haberlerinde güncel kalmak için www.blizzcon.com'a göz atın.

† Overwatch, StarCraft II ve StarCraft için oyun içi öğeler: Remastered ayrıca 2019'da da satışa sunulacak - daha fazla ayrıntı sonraki bir tarihte duyurulacaktır.


14
Duyurular / Diablo III: Eternal Collection
« : 22.09.2018 | 10:05 »
Diablo III, Playstation'dan sonra şimi de farklı bir platformla Nintendo el konsolu platformu ile oyuncu kitlesini genişletiyor. Diablo III: Eternal Collection ismiyle gelecek olan yeni oyun platformu ile ilgili daha fazla detay için okumaya devam edin.


Cehennemi daha da yükselt !..

Asırlar önce, melekler ve iblisler dünyanızı yasak bir birliktelik içinde dünyaya getirdi. Şimdi ise bu dünyadan hak iddia etmeye başladılar. Sanctuary’in melekleri arasında dik durun ve cesetlerin yürüyüşüne, korkunç kültlere, düşmüş yüksek meleklere ve Cehennem Efendileri'ne karşı savaşmaktan çekinmeyin. Yüksek Gökler ve Yanan Cehennem savaşı olduğunda, insanlığın kendi kurtuluşu için siz Napheleme ihtiyaçları var!...

Oyun içeriği :

Diablo III ve Reaper of Souls expansion, Rise of the Necromancer paketi, 7 karakter 5 Act ve tüm sezonları ile birlikte bir paket içermektedir.

Nintendo Switch ayrıcalıkları :

Zelda’nın Efsanesini keşfedin. Nintendo Switch'deki Ebedi Koleksiyon; Cucco refakatçi petini, Triforce portre çerçevesini ve kahramanlarınızın Ganondorf'un ikonik zırhını kullanmanıza izin veren özel bir aktarma setini içeriyor. Ayrıca benzersiz kozmetik kanatlar alacaksınız.

Karanlığa meydan oku

Sen, Cennet ve Cehenneme karşı çevrili bir dünyanın tek savunmasısın. Kendinizi bir Joy-Con veya Nintendo Switch Pro Controller ile hareket ettirin ve her biri kendi sesini çıkaracak yedi karanlık fantezi sınıfından birini seçin.

Ebedi tekrarlanabilirlik

Kötülük asla sonsuza dek yok olmaz. Kendinizi yeni zorluk seviyelerine karşı test edip, epik hikaye kampanyasında oynayarak, mükemmel yetenekleri bir araya getirerek, koleksiyonlarınız genişleterek, rastgele zindanlarla yarışarak ya da her mevsimde Sanctuary'de seyahat ederek her zaman taze bir oyun sunmaktadır. 

Mükemmel cephaneyi birleştirin

Diablo III’ün beş öyküsünü gerçekleştirirken, Sanctuary’in en uzak yerlerinden, tüm oyun tarzınızı değiştiren efsanevi öğeler ve daha fazla parçayı ortaya çıkarırken dinamik bonuslar sağlayan zırh setlerini de içeren araçlar toplayacaksınız.

Gücü hissedin :

Diablo III’ün güç sistemi, bir öğleden sonra veya tam bir sezon için yeterince esnektir. Mızraklarla, fırtınalarla ve zombi köpekleriyle Burning Hells'ı geri çekin - kilidini açmak ve ustalaşmak için 800'den fazla benzersiz yetenek. Ateşi şimşek haline getirin, sihirli patlamalarınızı bölün ve yıkıcı güç kombinasyonları oluşturmak için yeteneklerinizi değiştirin.


Yalnız gitmek tehlikeli…

En fazla üç arkadaşınızla yerel, aksiyon-RPG multiplayer'ına atlayın ve en rahat kanepelerinizde otururken iblisleri ezin, internet gerekmez - ya da partinin çevrimiçi saflarını doldurun. Diablo III paylaşımlı ekranını tek bir Nintendo Switch sistemine **, dört adede kadar Nintendo Switch sistemine uzaktan veya TV ve el oyunlarını birleştirerek oynayabilirsiniz.

** Çok oyunculu oyuncu başına bir uyumlu kontrolör gerektirir. Ek kontrolörler (ayrıca satılır) gerekebilir.

Ön Sipariş Açıklaması :

Oynamak için sabırsızlanıyormusun? Diablo III: Eternal Collection'u Nintendo Switch sisteminizde Nintendo eShop'dan ya da “Satın almaya devam et” tuşuna † basarak bu gam ile ön sipariş verebilirsiniz.

Diablo III: Eternal Collection'dan ön sipariş verirseniz, oyunun verileri Nintendo Switch'inize otomatik olarak †† olarak indirilecektir. Sonra, 2 Kasım 2018'de gece yarısında, oyun †††'yi açacak, böylece gecikmeden atlayabilirsiniz!

Lütfen dikkat: satın alındığında başlığın fiyatının tamamı için doğrudan ücretlendirileceksiniz ve 2 Kasım 2018'de lansman tarihinden önce oynanmayacaksınız. Ön sipariş sadece desteklenen oyunlar için geçerlidir.

† Nintendo eShop'tan indirme oyunlarını resmi web sitesinden sipariş edebilmek için bir Nintendo Hesabınızın olması ve en az bir kez indirmek istediğiniz cihazda Nintendo eShop'u ziyaret etmeniz gerekecektir. Daha fazla bilgi için Destek bölümümüzü ziyaret edin. Nintendo web sitesinden yapılan ön siparişler Nintendo eShop üzerinden işlenir.

†† Otomatik yüklemeler için, sisteminiz otomatik yüklemeler etkinleştirilerek güncelleştirilmeli ve internete bağlanmalı ve indirme işlemini tamamlamak için yeterli depolama alanına sahip olmalıdır.

††† Aktif internet bağlantısı gerekli.


Sistem Açıklaması ve Çıkış Tarihi :

Sistem : Nintendo Switch,
Kontroller: Nintendo Switch Pro Controller
Dil Seçenekleri :Japonca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça
Download boyutu : 14285.80 MB
Çıkış Tarihi : 02/11/2018

Ön Sipariş için :

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Diablo-III-Eternal-Collection-1417875.htmlSayfa: 1 2 3 ... 125