Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Güncelleme 2.6.6. ve Mortick’s Brace İçin Barbarian Topluluğundan Öneriler  (Okunma sayısı 1857 defa)

Barbarian topluluğundan gelen birçok geliştirme önerisine rağmen bu karakter gelecek olan 2.6.6. güncellemesinde Wrath of the Berserker’in bütün runlarını kullanmak dışında başka bir legendary geliştirme almamaktadır.


Topluluk 2.6.6.da Mortick’S Brace geleceği için bir çok öneride bulundu çünkü daha önce 2.2.0. güncellemesinde PTR  de görülen fakat çok güçlü olduğu için item sezona eklenmeyen bir itemdi. O zamandan beri Diablo 3 ün güç dengeleri çok fazla değiştiği için itemin geri gelmesinde bir sakınca görülmemektedir.

Topluluk müdürü Nevalist karakter dengesine etki eden bir çok faktör olduğunu ve bir item değiştirmekle bir çok dengenin değişebileceğini göz önünde bulundurduklarını fakat güncellemeyle gelen diğer değişikliklerin bunu dengeleyeceğini düşündüklerini söylüyor. Şu an PTR için henüz dengeleme olmayabileceğini fakat PTR sayesinde yapılan denemelerle gelecekte nelerin değişebileceğini görmek istediklerini iletiyor.

Barbarian karakterinin şu an ki durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak:
https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/2-6-6-barbarian-community-buff-proposal/82/75

Alıntı Yap (Seçim)By : XanthiC 28.07.2019 | 15:05
Son Düzenleme: 28.07.2019 | 19:56 Gönderen: Midnite
Etiketler:
Nekroses 28.07.2019 | 23:31


Sonuçta oyunda PvP diye bir şey yok. (İnekli bölüm de yok) Dengeyi düşündürecek önemli bir konu yok oyunda. Neden daha fazlasını istemeyelim ki? :D