Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo III'ü beklerken  (Okunma sayısı 4524 defa)

Diablo III'ü beklerken webde ve forumlarda bu bekleyişe sitem dolu sözler, eylemler var. İşte onlardan biri karşınızda, aslında her Blizzard fanının arasında bu tür konular konuşuluyor günbe gün, geciken oyun yapımları, vaadedilen zamana yansıtılamıyor. Üst üste sürekli ha geldi, ha gelecek derken... Bizler hevesleniyoruz ama kursağımızda kalan yanları da oluyor ama vazgeçemiyoruz, umulur ki güzel bir oyun deneyimi bizlere sunarlar.Bekleyip göreceğiz, sizlerinde böyle tepkileri varsa paylaşabilirsiniz. Sevgiyle kalın.

http://www.youtube.com/watch?v=kDb_h3Pm25g#


By : Hacı 31.01.2012 | 02:23
Son Düzenleme: 18.04.2012 | 17:45 Gönderen: Nekroses
Etiketler:
tripanasoma 02.02.2012 | 05:00


Tam 6 aydır devam ediyor Diablo 3'ün betası. Sorduğum herkes aynı klasik cevabı veriyor. " Blizzard bu abi, en iyisi için uğraşıyor..."

Açıkçası bu tarz "FANBOYVARİ" ve yanlı açıklamalardan bıktım, usandım şahsım adına. Tamam belki Diablo 3 ile yatıp kalkmıyoruz ama 5 yıldır bir oyun geliştirilemiyor ise ortada çok ciddi bir sorun var demektir. Evet çıkınca it gibi oturup oynayacağım kabul ama bu kadar geçen süre ve yılbaşı öncesi " Early 2012 " diye insanları umutlandırmaları... Sonra da sanki bunu dememişler gibi aynen devam etmeleri. Ben bu " safa yatma " triplerini çözemedim Blizzard'ın. Bir bakıma kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştüler.

Baktılar " Early 2012 "yetişmeyecek. İnsan bari çıkar bir açıklama yapar, o da yok... Community Manager'ı ayrı konuşuyor, yapımcısı ayrı ağız yapıyor... Hababam US'teki oyunculara beta keyleri yığınla veriyorlar. Avrupa'daki oyuncular forumda kazan kaldıracak neredeyse...

Nerede kaldı bu oyunun heyecanı şimdi ? Nerede o söz vermeyen Blizzard'ın tavrı ? Madem " Early 2012" diye insanları gazlıyorsun, neden çıkıp bir açıklama yapma gereğinde bile bulunmuyorsun ? Bu yazdıklarım Blizzard'ın şu an firmadaki arkadaşları ile GOLF oynayan patronlarının kıçının bile umrunda değil biliyorum ama bu işin iyiden iyice " keyfi " kaçmaya başladı bende.

Jay Wilson dedi ki, " Biz oyun değil bir sonraki Diablo'yu çıkarmaya çalışıyoruz, mükemmel bir iş ortaya koyuyoruz...." vs vs... Bu neyin saçmalığıdır yahu ? Bir sonraki Diablo nedir ? Mükemmel bir oyun nedir sayın Jay Wilson ? Adam saçmaladıkça saçmalıyor. Diablo yapmak öyle Dawn of War yapmaya benzemez... Zaten beceremediğiniz için hala bu durumda proje... Ters giden bir şeyler varki durmadan beta üstüne beta key gönderiliyor... Amaç insanları avutmak... Çıkıp açıklama yapamıyorlar çünkü söyleyecekleri bir şey yok.

Bill Roper'ı mumla arıyorum... Alacağın olsun Blizzard.!


siyahkedi22 16.04.2012 | 21:18


bill roper kim


Nekroses 17.04.2012 | 03:16


Blizzard North'un başkan yardımcısı ve Blizzard Entertainment'ın eski Diablo yönetmeni. Diablo I ve II'nin fikir babalarından biri.


siyahkedi22 17.04.2012 | 08:33


şimdiki yönetmen jay wilson galiba habire o konuşuyor


Nekroses 17.04.2012 | 14:50


Evet o. Ama diğer Blizzard oyunları ile de o ilgileniyordu. O yüzden benzerlikler biraz arttı.


siyahkedi22 17.04.2012 | 15:44


şimdi anladım diablo 3 neden wow. warcraft ve birazda starcrafttaki gibi çizgi filme benziyor grafikleri. ama şu da var ki diablo 3 ün şimdiki grafiklerini de beğeniyorum ben. en azından torchligt oynayınca biraz diablo 3 e dünden razıyım. torchligt artık çizgi filmleri de aşmış. bir destroyer var barbarian tarzı. omuz 2 metre. karın ve bacaklar 10 cm.  o yüzden diablo 3 çok daha gerçekçi ona göre