Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Sezon 8 Yakında sona eriyor...  (Okunma sayısı 1910 defa)

Bir süredir süren Sezon 8'in bitiş tarihi belli oldu. Bütün serverlarda aynı anda 30 Aralık tarihinde bitiyor. Sezon 9 başlangıç tarihi de bütün serverlarda aynı anda olacak ve tarihde 6 Ocak 2016. Yani 1 haftalık bir ara verilmiş olacak.Peki sezon bitince neler olacak ? Karakterimiz, itemlerimiz, goldlarımız ?.. dilerseniz onlara bir yakından bakalım.

Sezon Bitimi :

Karakterler :   8. Sezon bitimi ile birlikte sezon içerisinde oluşturulan tüm karakterler non-sezon dediğimiz sezonsal olmayan karakterlerimizin yanına katılacaklar ve bunun için herhangi bir non-sezon karakteri silip yer açmanıza da gerek olmayacak.

Altınlar :   Sezon içerisinde ne kadar gold kazandıysanız kuruşu kuruşuna non-sezon'a aktarılacak

Paragon Deneyim  Puanları :   Sezon içerisindek kazandığınız tüm deneyim puanları aynen non-sezon'a aktarılacak. Eğer 400 Paragon level ile bitirirseniz. 400 Paragon puan için gerekli olan toplam deneyim puanı kadar non-sezon karakterlerinize deneyim puanı aktarılacak.

Blood Shard'lar :   Sezon sonunda üstünüzde ne kadar Blood Shards kaldı ise o tutarı olduğu gibi non-sezona aktarabileceksiniz. Ama bir aksi durum var bu konu ile ilgili oda; eğer non-sezon karakterinizi üzerinde de Blood Shards var ise aktarabileceğiniz Blood Shards tutarı toplamda 500'ü aşmayacak şekilde aktarılacak.

İtemler :   Sezon bitiminde karakterlerinizin üzerindeki itemler karakter ile birlikte non-sezona aktarılırken kasanızdaki tüm itemler, craft materyalleri ve gemler E-Posta olarak non-sezoan aktarılacak. Sezon bitiminde bu itemleri almak için oyuna girip sol alt köşede gelen E-Postayı açarak tüm itemleri non-sezona aktarabileceksiniz. Ama bunun için 30 günlük bir sınır var. Yani 8. Sezon bitimi ile 30 gün içinde bu E-posta'yı açmalısınız.

Artisan Levelleri ve İtem Tarifleri :   Eğer Sezon içerisinde en yüksek seviye de Artisan leveli kazanırsanız ve non-sezonda daha düşük bir Artisian seviyesi var ise sezon da kazandığınız bu yüksek seviye aynen non-sezona aktarıalcak. Ayrıca öğrendiğiniz tüm item craft tarifleri (Recips'ler) de non-sezona aktarılacaklar.

Stash Bölmesi : Sezon içerisinde kasanızı geliştirdiyseniz ve en üst seviyeye çıkarttıysanız bu durum non-sezona sezon bitiminde aktarılmayacak.

Achievement'ler :   Sezon içerisinde kazanılan tüm Achievement'ler eğer non-sezonda daha önce kazanılmayanlar var ise kazanılmış olarak non-sezona aktarılacaklar.

Sezon 8 Ödülleri : Sezon 8 içerisinde elde edilen  Pet ve Portrait görünümleri Non-Sezona aktarılabilecekler.

Kanai Küp : Eğer Non-Sezonda hiç Kanai Küp ile uğraşmadıysanız Sezon 8 içerisinde Kanai Küp ile ilgili tüm çalışmalarınız Non-Sezona aktarılacaklar. Yani tüm küpe tanıttığınız Legendary güçlerini Non-Sezonda da kullanabileceksiniz.

Not : Hardcore karakterler içinde durum aynıdır.


Sezon 8 Conquest'leri: Sezon 8 Conquest'leri 8. Sezon bitimi ile o sezonda kalacaklar ve 9. Sezon ile birlikte yeni sayfa açılmış olacak ve 7. Sezonda kazanılan hiç bir Conquest 9. Sezona aktarılmayacak. Aşağıdaki resimdeki gibi bunlar kategoriye dönüşecekler.Sezon 8 Liderboard'ları :   8. Sezon bitimi ile Liderboard'daki tüm puanlar silinmiş olacak ama bütün bu kazanılmış puanlar 8. Sezon sekmesi altında tekrar görülebilecekler. 9. Sezon ile birlikte tüm her şey yeniden başlamış ve liderboard'lar tekrar yeni skorlar için bekliyor olacaklar.Sezon 9'da görüşmek dileğiyle...

By : Diabolus 19.12.2016 | 09:35
Etiketler:
themsu 26.12.2016 | 20:04


adamsınız