Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Mobil Oyun : Diablo Immortal Duyuruldu...  (Okunma sayısı 6549 defa)

BlizzCon 2018 çerçevesinde duyurulan yeni Diablo oyunumuz bir mobil platformu oyunu. Detayla için okumaya devam edin


Her zaman heryerde oynamanıza fırsat sağlayacak ve Netease Games ile ortaklaşa yapılan bir mobil oyun olan Diablo Immortal,  Diablo 2 ve 3 arasında gerçekleşir ve eskiden anlatılmamış hikayelerin oynanmasına izin verir. Oyunun henüz bir yayın tarihi yok. Diablo: What's Next Panel'de resmi olarak duyurulması bekleniyor. Bu yeni oyun PC platformları için piyasaya sürülecek güncel bir plan içermiyor ve sadece iOS ve Android cihazlara gelecek.

Tanıtım Videosu :


Oyuniçi Videosu :


Şu ana kadar öğrendiğimiz bilgiler:

    *  Resmi Diablo Immortal web sitesinden hikaye detayları: "Diablo Immortal'ın hikayesi, Diablo® II: Destruction® Lordu ve Diablo® III® arasındaki olaylar arasında yer alıyor. Worldstone, parçalanmış ama parçalanmış parçaları içinde büyük bir güç geride kalmış durumda. Diablo'nun köleleri, Terörün Efendisi'nin geri dönüşünü sağlamak için umutları olduğuna inanır. Başmelek Tyrael'in öldüğü varsayılır ve insanlık eylemlerinin ardından başa çıkmak için terk edilir. Bozuk Dünya Mezarının parçaları, eski kötülükleri ortaya çıkarır. Taşın gücünü toplamak ve onu insanlığı kontrol etmek için kullanmak isteyen biri var. "

     * Diablo Ölümsüz'te keşfedilecek bazı anlatılamayan hikayelerin örnekleri: Şeytan Avcıların oluşumu, Adria ve Maghda'nın faaliyetleri, Deckard Cain ve Leah'ın faaliyetleri, Baal hakkında daha fazla şey, dünya taşının yıkılmasından sonra Malthael'in ortadan kaybolması hakkında daha fazla bilgi.


    * Oyun altı oynanabilir sınıf içerecektir: Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer, ve Wizard.
 
    * Resmi Diablo Twitter hesabıyla: "Diablo'daki her sınıf: Immortal 12 veya daha fazla beceriden oluşan bir kümeye sahiptir. Tam sayı, sınıftan sınıfa değişir. Bu 12 beceriden, aktif bir beceri düğmesine atamak istediğiniz 5'ini seçebilirsiniz ."

   *  Her sınıf için yeni beceriler olacak.

    * Oyuncular, tahrip edilmiş Worldstone'un parçalarını avladıkları için, eski oyunların yeniden tasarlananları da dahil olmak üzere, lansman sırasında oynanabilecek dokuz açık alan oynanacak.

    *  Görünüşe göre, Terror Herald'ı olan Skarn, oyunun ana düşmanlarından biri olacak. Resmi siteden ayrıntılar: “Bir zamanlar Diablo'nun en güçlü teğmeni olan Skarn, eni bir şeytani orduyu bir araya getiriyor. Skarn, Bozuk Dünya Mezarının parçalarını toplamaya ve onları, Ebedi'yi yöneten Diabloyu yeniden diriltmek için kullanıyor. Melekler ve şeytanlar arasındaki çatışma. Kardeş, Worldstone'un yıkımıyla açılan pencereyi ele geçirmeyi umut eden tek kişi değil; yeni doğan bir Kara Kültistler de peşinde olacak.

  *   Açık alanlar açılacak ve paylaşılacak, oyuncular grup oluşturmaya gerek kalmadan birbirleriyle karşılaşabilecekler.


  *   Resmi web sitesindeki kontrollerle ilgili ayrıntılar: "Yönlendirilmiş kontroller, dünyada dolaşmayı kolaylaştırıyor, cehennemin sakinlerini yok etmek, hedefinize ulaşmak için sıcak çubuğunuzdaki bir yetenek üzerinde baş parmağınızı tutmak kadar kolay, sonra da cehennemden kurtulmak için serbest bırakmak yetecek. Kademeli bir sağlık yenilemesi için iksirlere hemen erişin ve son günlerde yağmalanan öğeleri ekranınızda tek bir dokunuşla donatın. "


   *   Yetenekleri bağımsız olarak taşıyabilir ve hedefleyebilir, yetenekleri tutmak ve şarj etmek için dokunmatik ekrana basabilirsiniz.

    *   Demo, dış mekanlarda aynı anda oynayan altı oyuncuyu gösterir. Zindanlar grup veya solo oyun için olacaktır.

    * Açık bölgelerdeki canavarlar belirli bir süre sonra tekrar canlanırlar.

    *  Westmarch, oyunun "başkent şehri" olacak ve World of Warcraft gibi uygun bir MMO'nun da aynısı olacak. Oyuncuların bir araya gelebildiği ve NPC'lerle etkileşime girebileceği bir yer olacak.


     * Oyun Legendary itemler içerecektir.

     *  Muhtemelen herhangi bir hardcore mod içermeyecektir (en azından başlangıçta)

     *  Oyun Battle.Net entegrasyonu dahil olmak üzere sosyal özelliklere sahip olacak, bu yüzden Diablo Immortal oynayan oyuncular diğer Blizzard oyunlarını oynayan arkadaşlarla sohbet edebilirler.

     * Resmi siteden beta için başvuru yapabilirsiniz: https://diabloimmortal.com/en-us/

Detaylar geldikçe açıkalacağız.....By : Diabolus 03.11.2018 | 01:00
Son Düzenleme: 13.02.2019 | 16:43 Gönderen: Midnite
Etiketler:
demondimeth 03.11.2018 | 01:43


Heyecanlandım, kim ne derse desin. :)


Hacı 03.11.2018 | 01:55


Pek beni açmadı.


Akreq 03.11.2018 | 10:47


Çok umutluydum bu fuardan, ama ne yazık ki tam bir fiyasko, bu saatten sonra artık diablonun kendisi ile diğer tarafta yüz yüze oynarız.


Nekroses 03.11.2018 | 23:41


Kesinlikle ücretsiz yapılması lazım. Oyunda ilerlemeyi etkileyecek herhangi bir şeyi ücretli yapacak olurlarsa çok büyük bir kitle kaybedecekler. Kozmetik dışında her şeyin ücretsiz yapılması lazım. Yoksa ben bile oynamam.


ELendiL 04.11.2018 | 00:21


Zaten kaybettiler. Diabloyu gömdüler resmen şu an. Kitleler halinde oyun bırakılacak. Mobil oyun nedir. Rezaletin daniskası. İnsan sinirlensin mi yoksa bir efsanenin ayaklar altındaki haline üzülsün mü bilemiyor.
Artık sezon kovalamanın hiçbir anlamı yok.
Geçmiş olsun...


Hacı 05.11.2018 | 18:48

Son Düzenleme: 05.11.2018 | 18:51 Gönderen: Hacı

Aynı firmanın bir diğer yapımı, oyun bunun gibi olacak arkadaşlar;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netease.z3.android


Nekroses 05.11.2018 | 20:27


Büyük ihtimalle sadece kamera Diablo tarzı sabit bir açıdan olur. Başka fark görmüyorum.


Gurkolas 02.12.2018 | 04:11


Diablo 2 Remake beklerken ne geldi... En azından Diablo 4. Diablo 3 bitti saınırım.


Nekroses 02.12.2018 | 16:53


Aynen Diablo 3 konusunu kapattılar. Ufak tefek denge değişiklikleri dışında bişi gelmez bundan sonra.