Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo IV Üç Aylık Güncelleme Aralık 2021  (Okunma sayısı 5550 defa)

Admin Midnite
Midnitel#2230
23.12.2021 | 10:51 | Beğeni: 0
Son Düzenleme: 23.12.2021 | 11:32 Gönderen: Midnite
Merhaba yıl sonu Diablo IV Üç Aylık Güncellemesine hoş geldiniz.
Ekim ayında ses tasarımına, atmosferik ortam pistlerine ve oyun seslerinin nasıl yapıldığının perde arkasına göz atmaktan keyif aldığınızı umuyoruz.


Son blogumuzdan bu yana, oyuna yeni içerik ve sistemler eklemek için çok çalışıyoruz. Oyunun her yapısında bir dizi genişletilmiş içerik, yeni sanat, denge değişiklikleri ve diğer yinelemeler içeren büyük adımlar attık. Aslında, takım şu anda önemli bir kilometre taşını temsil eden oyunun dahili bir sürümünü test ediyor. Sonuç olarak bugün sizinle paylaşacak çok şeyimiz var, o yüzden dalalım.

İlk olarak, Lider Sistemler Tasarımcısı Joe Piepiora, maddeleştirmenin temel unsurlarına yapılan güncellemeleri tartışacaktır. Bunlar arasında eşyalar üzerinde +Beceri'in geri dönüşü, efsanevi güçlerle etkileşime girmenin yeni bir yolu ve hedeflenen damlalar üzerinde bazı erken çalışmalar yer alıyor. Bundan sonra, Diablo IV'ün tamamen yeni oyun sonu karakter geliştirme sisteminde bize yürürken sıcak bir içecek ve rahat bir sandalye alın: Paragon Board.

Daha sonra, Lider Görsel Efekt Sanatçısı Daniel Briggs, yetenekli VFX ekibimizin aynı anda ekranda birçok oyuncu ve canavar olsa bile oyunu açık ve okunabilir tutarken büyük patlamalar ve göz kamaştırıcı beceri efektleri yaratmasına izin veren felsefeyi anlatacak. Ayrıca Diablo IV'ün yeni oyun motorunun, yeni aydınlatma sisteminden yararlanmak için efektlerimizi seviyelendirmekle birlikte kare kare mücadeleyi daha hassas ve nüanslı hale getirmemize nasıl izin verdiği konusunda da ayrıntılı olarak ele alacak. Son olarak, beceri odaklı ölüm sistemimizi gösteren dört duyurulan sınıfta da çok sayıda beceriyle gözlerinizi şenlenin.

Umarız bu güncellemeden keyif alıp düşüncelerinizi ve tepkilerinizi dört gözle beklersiniz. Yeni yıla geri döneceğiz ve bu yolculukta bizimle olduğunuz için minnettarız.

-Joe Shely,Oyun Yönetmeni, Diablo IVDIABLO IV’ÜN EŞYA SİSTEMİ

Selamlar, Sanctuary'ın Kahramanları!


Diablo IV'teki sistemlerin durumu ve oyun sonu hakkında bir kez daha bir yığın bilgi almak için çok heyecanlıyız. Ben Joe Piepiora, Lider Sistem Tasarımcısı, ve bugün Diablo IV'ün iki ana özelliği hakkında bazı ayrıntıları paylaşacağım: item sistemi güncellemeleri ve Paragon planlarımız.

Sayfa: 1   Yukarı git

Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

Forum Kuralları