Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo Immortal Kapalı Alfa - Crusade Başlıyor  (Okunma sayısı 19675 defa)

   Aralık'taki Teknik Alfa'nın ardından Diablo Immortal ekibi, Sanctuary dünyasını iOS ve Android'de hayata geçirme konusunda önemli ilerleme kaydetmeye devam ediyor. Oynayanlara, izleyenlere ve testimizin canlı yayınlarının sayısız saatini izleyenlere teşekkür ederiz.


Sunucu kararlılığını ve istemci performansını test etme hedefimizin ötesinde deneyimlerinizden çok sayıda değerli içgörü öğrendik. Oyun içinde, Reddit ve sosyal medyada gönderdiğiniz geri bildirimleri inceledik ve doğrudan birkaç test uzmanına danıştık. İlk kahramanlarımız olan sizler sayesinde ilerleme, ilk dört sınıfımız, öğeler ve diğer erken oyun sistemleri hakkında çok şey öğrendik. Bu süreç, geliştirme ekibimiz için paha biçilemezdi ve harika topluluğumuzla işbirliği yapmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz.

LÜTFEN DİKKAT: Diablo Immortal hala geliştirme aşamasındadır. Kapalı Alfa'daki oyun içeriği nihai değildir ve değiştirilebilir.
Diablo Immortal Closed Alpha, Avustralya'da sınırlı sayıda Android oyuncusuyla başlayacak. Ayrıca, çekirdek Diablo Immortal sistemlerini tartışmaya ve yinelemeye devam ederken, Diablo topluluğunun birkaç üyesini de bize katılmaya davet edeceğiz.
Bu Kapalı Alfa'da, testçilerin deneyimlemesi için bazı oyun sonu içeriklerini tanıtacağız. Mevcut sistemleri cilalamaya devam ederken seviye sınırını da 45'ten 55'e çıkaracağız. Buna aşağıda daha ayrıntılı olarak değineceğiz, ancak şimdilik yeni konuya geçelim!

YENİ SINIF


İnancınız size ihanet etmedi. Crusader burada.

Savaş alanında öfkeli bir fanatik olarak dolaşın, acımasız dövüşlerle saldırın ve delinmez zırhla kaplı. Sanctuary of Hell’in iğrençliklerinden ve kafirlerinden kurtulmak için şanlı bir amaç arayın. Kalkanınızla insanlığı koruyun. Kutsal büyünüzle kötülüğü yok edin. Hayatın pahasına, görevi yerine getir.
Crusader, Diablo Immortal Closed Alpha'da Barbarian, Demon Hunter, Monk ve Wizard'ın yanı sıra orta sınıf bir melez tekeri / yakın muharebe devi ve beş oynanabilir sınıftan biridir. Şu anda, Kapalı Alfa'daki oyun testimizi yalnızca bu beş sınıfa odaklıyoruz ve Necromancer gelecekteki bir test aşamasına gelecek.

YENİ BÖLGELER & DUNGEON
Yolculuk ileriye ve yukarıya doğru devam ediyor. Tamoe dağlarının kalbinin derinliklerinde, Sanctuary'nin en ölümcül savaşçıları arasında olan keşişlerin yurdu olan yeni bölge Zavain Dağı'na yükselin. Bazen "Keçi Adamları" veya "Keçi Şeytanları" olarak adlandırılan Khazra, Sentinel'in Gözcüsü'nü tehdit eden bir savaş yolunda. Vahşi istilayı püskürtün ve örtülü sislere dalın, bir Dünya Taşı parçasına yol açabilecek ipuçları içerebilecek kabuslarla yüzleşin.
Donmuş Tundra'nın karlı çorak arazilerinde kuzeye doğru ilerleyin. Bir veba gibi, Yıkım Efendisi'nin hala dünyayı tehdit ettiği büyük Arreat dağı çevresindeki bölgede savaşçılar. Yalnızca barbar kabileler Baal’ın ordusunun kalıntılarını uzakta tutabilir, ancak onlar dağınık ve izole edilmiş durumdalar. Birleşik yaşamaları gerektiğinden, ya da kesinlikle bölünerek öleceklerinden, barbarları ortak düşmanlarınıza karşı toplayacaksınız ya da cehennem bir kez daha gevşeyecek.
Bu buzdağının sadece görünen kısmı. Donmuş Tundra'da, uzun süredir unutulmuş bir çağın kalıntısını içeren yeni bir zindan keşfedildi. Yankılar Mağarası'nda maceracıların Buz Yanığı Gözyaşı'nı ararken ölümün soğuk kucaklamasından uzak durmaları gerekecek.

STRIFE DÖNGÜSÜ - FACTION TABANLI PVP
Dünyataşı'nın parçalanmasından bu yana, Yüksek Gökler ve Yanan Cehennemler arasındaki ebedi çatışma tüm dünyaya yayıldı. Diyarın en seçkin kahramanları olan Ölümsüzler, Sığınağı bu bitmeyen tehditten korumaya yemin ederler. Ebedi Taç ile donatılmış ve Ölümsüzlerin Kasasına erişim sağladıkları için, insanlığı gözetiminde ebediyen uyanık kalmaları için çok sayıda araca sahipler. Böylesi bir tehlike sorumluluğu gerektirir ve Gölgeler, Ölümsüzlerin bu önemli görevden vazgeçmemesini sağlamak için merakla izleyerek pusuda beklemektedir. İstasyonlarına değmezlerse, Gölgeler Ölümsüzleri alaşağı edecek ve Sanctuary'nin yeni koruyucuları olarak yükselecek. Ve yeni Ölümsüzler olarak, sıradaki Gölgeler grubunun döngüyü bir kez daha ilerletmek için izleyeceğini bilecekler.
Çekişme Döngüsü
Çekişme Döngüsü'nde üç grup, Çekişme Döngüsü'nün merkezindeki kadim bir güç kaynağı olan Ebedi Taç için savaşıyor. Onlar Maceracılar, Gölgeler ve Ölümsüzler.
Savaşa Hazırlanın: Bir Maceracı Olarak Başlarken
Diablo Immortal'da sadece keskin bir hayatta kalma duygusuna sahip olanlar kendi kaderlerini belirleyecek kadar uzun yaşarlar. Bunların arasında maceracılar olarak bilinen heyecan arayanlar ve hazine avcıları da var.
Tüm Kahramanlar Maceracılar olarak başlayacak ve çalkantılı kötülüğü bastırmak ve dünyayı dolaşmak için günlük görevler üstlenebilecek. Maceracılar hazır olduklarında tahta bir Gölge olarak meydan okumaya karar verebilir veya Ölümsüzler saflarına katılma daveti arayabilir.
Işığın korktuğu şey olun: Gölgeleri Kucaklayın
Kutsal salonlarının ötesinde, Ölümsüzleri büyük bir incelemeyle izleyenler var. Gölgeler olarak bilinirler ve tek amacı, Ölümsüzlerin Sanctuary'yi Burning Cehennemden korumak için görevlerini sürdürmelerini sağlamaktır. Ölümsüzler doğru görevlerinde başarısız olurlarsa veya Sığınağı korumak için çok zayıflarsa, Gölgeler onların yerini alacak. Yalnızca en seçkin savunucular Ebedi Taç'a ve onun arkasındaki asil yüke layıktır.

Gölge olarak ne yapacaksınız:
Nihayetinde, tüm Gölgelerin görevleri, zorlukla kazandıkları ölümsüzleri alt etme şansı olan Sürgün Ayini'ni (aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmıştır) başlatma hedeflerini ilerletir. Ancak içeriden bile rekabet var. Gölgeler, bu önemli ayinden önce Ölümsüzleri üstlenmek için en güçlü adayları keşfetmek için kendi aralarında savaşır. Bir Karanlık Ev oluşturmak için tek bir bayrak altında toplanan gölgeler (aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmıştır), Ölümsüzlerle son hesaplaşmaya hak kazanmak için diğer Karanlık Evler'deki Gölgelere meydan okuyacak. Sadece en iyi Karanlık Evler Sürgün Ayinine katılmaya hak kazanacak.
Sözleşmeler
Gölgeler, temsil ettikleri Karanlık Evlerde konumlarını ve rütbelerini artırmak için temalı görevler olan Sözleşmeler peşinde koşacak. Diğer Gölge etkinlikleri gibi, Sözleşmeler de Sürgün Ayininde hüküm süren Ölümsüzlere karşı mücadele etme şansına katkıda bulunacak.


Gölgeler üyesi olarak yapabilecekleriniz ve katılımdan ne kazanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

KASA BASKIN
Gölgeler, Ölümsüzlerin Kasasına gizlice girebilir ve taşıyabildikleri kadar ganimetle kaçmaya çalışabilir. Elbette, Vault'da ne kadar uzun süre kalırsanız, gardiyanları o kadar uyarır ve Ölümsüz oyuncuları çağırırsınız.
Gölgeler dikkat edin, eğer uyarılırsa Ölümsüzler Vault baskınınıza ışınlanabilir ve sizinle doğrudan PvP savaşında savaşabilir.
NOT: Yenilirseniz, Apps Kasası'na baskın yaparak kazandığınız her şey kaybolur. Raid the Vault etkinliğini başlatmak için, bir Hero veya parti üyesinin bir Shard of Living Night'a sahip olması gerekir.

KAN YOLU
Gölgeler, cesaretlerini test etmek ve Ölümsüz tahtına layık olup olmadıklarını görmek için, Path of Blood'da iblis ve canavar gruplarına karşı kısa ama zorlu tek başına karşılaşmalara dalabilir. Etkinlik seviyesi arttıkça düşmanların zorluğu da artıyor.
NOT: Kan Yolunda bir kat yenilgiye uğratmak, Ebedi Taç'ı alma yolculuğunuza yaklaştıkça Gölgelerdeki rütbenizi ilerletir.

MONTAJLAR
Ayakta duran Ölümsüzlere karşı savaş cemaati burada başlıyor. Haftanın belirli saatlerinde ve günlerinde (Pasifik'te 14:00 - 22:00 arası Çarşamba ve Cumartesi günleri), Seviye Çırak I veya üzeri olan Gölgeler Karanlık Ev oluşturabilir ve Akeba'nın Mücadelesine başlayabilir. Burada kahramanlar, çağrılan 3 güçlü Antik Savaşçı ile karşı karşıya gelecek.

Aşağıda Akeba’nın Mücadelesinin başlayabileceği zamanlar gösterilmektedir:
Bölge
Amerika Birleşik Devletleri (yerel sunucu saati)
Gün ve Saat
Çarşamba ve Cumartesi günleri 14: 00'ten itibaren - Öğleden sonra 10:00.
Bölge
Avustralya (yerel sunucu saati)
Gün ve Saat
Çarşamba ve Cumartesi günleri 14: 00'ten itibaren - Öğleden sonra 10:00.
Tüm Gölgeler güç dengesini bozmak ve Ölümsüzlerin yerini almak için birlikte çalışırken, taht herkesi oturtamaz. En iyi 10 Karanlık Evin, Sürgün Ayini başladığında Ölümsüzleri alt etmeye çalışmak için şampiyonlarını gönderme şansı olacak. Ve eğer toz yatışırsa ve Ölümsüzler yenilirse, Ebedi Tacı yalnızca bir Karanlık Ev alabilir.
NOT: Karanlık Ev, tek bir bayrak altında toplanan benzer fikirli Gölgeler grubudur.


SÜRGÜN TÖRENİ

Sürgün Ayininde galip gelirse, en iyi Karanlık Ev Kapalı Alfa sırasında yeni Ölümsüzler olacak. Sürgün Ayini başladığında, PvP savaşında en güçlü Karanlık Evlerin Gölgeleri Ölümsüzlerle karşı karşıya gelecek. Gölgeler kazanırsa, yeni bir Ölümsüz taçlandırılacak ve yeni bir Döngü başlayacak. Gölgeler başarısız olursa, muzaffer Ölümsüzler hükümdarlıklarına devam edecekler.
Sürgün Rite'sinin bu versiyonu hala geliştirme aşamasındadır ve bu modun nasıl gelişeceğine dair daha fazla ayrıntı gelecekte paylaşılacaktır.
Ebedi Tacın bir Ölümsüz olarak haklı olarak size ait olduğunu kanıtlayın
Ölümsüz lider yalnızca bir Kahraman Ebedi Tacı takabilirken, en yakın müttefikleri arasında sayılanlar Ölümsüzler grubunu oluşturur. Tahta başarılı bir şekilde sahip çıktıktan ve Ölümsüzler olduktan sonra hedefleriniz, bir Ölümsüz olarak Hakimiyetinizi büyütmek ve hükümdarlığınızı artık sizi layık görmeyen Gölgeler ve onların Karanlık Evlerine karşı savunmak olacaktır.
Ölümsüzlerin Kronları ve Essentia
Ebedi Tacı taşıyan Ölümsüz lider, dört Teğmeni kendi taçlarıyla onurlandıracak. Her taç, saltanatın Hakimiyeti sayesinde belirli bir ilerleme seviyesine ulaştığında olağanüstü bir güç verir. Bu Efsanevi eşyalardan hücum ve savunma meraklılarının bir karışımı ortaya çıkacak ve yakın çevredeki diğer Ölümsüzlerin gücünü artıracak.
Ölümsüzler görevleri tamamladıkça (yani, Günlük Hedefler) Ölümsüzler, Kion’un Sınavı gibi baskınlara yönelik girişimleri mümkün kılan bir harcama kaynağı olan Essentia'yı biriktirecek.

KION'UN SIRASI
Kion'un Sınavı, yalnızca Ölümsüz fraksiyona açık olan benzersiz bir baskındır. Ölümsüzler hazır olduklarında, baskını denemek için Essentia'yı harcayabilirler. 30 dakika içinde dört patronu devirmek amacıyla en fazla 48 oyuncu aynı anda katılabilir.
Kion'un Sınavını başarıyla tamamlamak yalnızca güçlü ganimet vermekle kalmayacak, aynı zamanda Ölümsüzlere ve Maceracılara Daedessa'nın Kutsaması'nı da verecek - bu güçlendirme Elder Riftlere bonus sağlar ve Ölümsüzlerin Kasasını doldurur.
NOT: Başarısız Kion'un Sınavı kaynaklara mal olur ve süresi dolmadan başarılı bir şekilde yenilenemezse, Daedessa'nın Kutsaması Gölgelere bahşedilir.

KASAYI SAVUN
The Shadows, Immortal Vault'a baskın yapmaya çalışabilir. Bu olduğunda, Ölümsüzler Mahzeni saldırıdan korumak için bir savunma yapmalıdır. Bu baskına karşı uyarılırsa, Ölümsüzler Mahzen Muhafızlarına yardım etmek için ortaya çıkabilir ve Gölgelerin herhangi bir zenginliği veya ekipmanıyla kaçmasını engellemeye çalışabilir.
NOT: Ölümsüzler Kasaya girdiklerinde geçici olarak yenilmez olacaklar.Diablo Immortal'da Döngüler: Yeni Hükümdarları Karşılama
Diablo'daki Döngüler: Immortal, şu anda oturmakta olan Immortal'ın devrilmesi ile belirlenir. Bir Kara Ev, Sürgün Ayininde Ölümsüzleri yenerek yükselirse, mevcut Döngü sona erer ve yeni bir Döngü başlar. O anda, mevcut Döngüye bağlı her şey sıfırlanır. Bu, tüm rütbeleri, Ebedi Taç seviyelerini, Kan Yolu ilerlemesini vb. İçerir. Ek olarak, bir Döngü sona erdiğinde, katılan kahramanlar, Döngü performanslarına bağlı özel unvanlar olan Yiğitlik Deeds'i kazanır. Eski Ölümsüz ve Teğmenleri, grubun hükümdarlığını yansıtmak için kalıcı bir anma yeri olarak Onur Duvarı'na kazınacak.
NOT: Ölümsüzler savaş sırasında Tacı başarıyla savunursa, Döngü normal şekilde devam eder.

BATTLEGROUND
Çatışma Döngüsünü denemeden önce, Savaş Alanı, oyuncu karakter kahramanlarının ilk olarak cesaretlerini test edecekleri yerdir. Kahramanlar, hareketli Westmarch kentinde Ölümsüz Gözden Geçirme'yi ziyaret ederek, Battleground Kaptanı ile konuşarak 8'e 8 oyuncuya karşı oyuncu yarışmasına katılabilir. Kahramanlar saldırmayı veya savunmayı seçebilir veya daha iyi ödüller karşılığında oyunun kendileri için seçim yapmasına izin verebilirler.
Saldırıdaki kahramanlar, Muhafızları öldürmeli ve Düşmanlarının gücünün kaynağı olan Kadim Kalbi yok etmeleri için Gayretli Putlara eşlik etmelidir. Savunucuların, süre dolmadan saldıran ekibin hedeflerini yok etmesini önlemesi veya saldırıyı engelleyecek kadar saldırganı ortadan kaldırması gerekir.

HELLIQUARY
Bilefen'deki Ana Görevi bitirdikten sonra kahramanlar, Atölyesinde Deckard Cain ile yeniden birleşecekler. Deckard Cain sizi Arreat'li genç bir adam olan yeni Barbar arkadaşı Rayoc ile tanıştıracak. Rayoc, geçmişten (ve demirci) eski bir tanıdık olan Charsi ile birlikte Helliquary adlı bir cihaz geliştiriyor. Bu makine, kahramanların güçlü iblisleri bulmalarına ve onları tuzağa düşürmelerine olanak tanır! Şeytanlar yenildikten sonra Helliquary, Şeytani Kalıntılarını Kahramanın yararlanabileceği bir güce dönüştürebilir.
Helliquary, Kahraman ilerledikçe ek Şeytani Kalıntıları işlemek için seviye atlamalıdır. Bir Helliquary'nin seviyesini yükseltmek için kahramanların, yalnızca Charsi tarafından geliştirilebilen özel bir malzeme olan Scoria'yı kazanmaları gerekir. Charsi, Scoria'yı bu cihazı yükseltmek için kullanılan malzeme olan Hellfire Scoria'ya dönüştürecek. Helliquary yükseldikçe, Kahraman daha fazla güç kazanır. Helliquary’nin ilerleyişindeki belirli aralıklarla, güçlü iblislerle yüzleşme fırsatları ortaya çıkacaktır. Cesaretinizi toplayın, silahlarınızı keskinleştirin, iksirlerinizi hazırlayın ve cephaneliğinizi hazırlayın. Helliquary ilerledikçe iblis hedefleri daha da güçleniyor. Bu oyun sonu sistemi, kahramanları tehlikeli patronlarla karşı karşıya getirerek buna göre hazırlanmalarını ve hatta bu zorlukların üstesinden gelmek için birlikte çalışmalarını gerektirir. Sadece başarılı olanlar en büyük ödülleri kazanacak!
NOT: Scoria, Ödül Sandıklarının yanı sıra Onur Tüccarı'nda da bulunabilen bir malzemedir.
NOT: Kahramanlar, Helliquary'ye Demonic Remains eklediklerinde daha güçlü hale gelir ve bir Challenge Rift güçlendirmesi kazanır. Bu güçlendirme, Challenge Rift'teki güç seviyesini iyileştirir.


ESSENCE TRANSFER TEDARİKÇİSİ
Westmarch şehrini ziyaret eden maceracılar, solduran bir ağacın dibinde duran Zamina'yı bulacaklar. Oyuncular, Efsanevi teçhizatlarını Diablo III: Reaper of Souls'un Kanai'nin Cube özelliğinden esinlenen bir sistem olan Essence Transfer sistemiyle özelleştirmek için arayacaklar. Oyuncular, bir Efsanevi öğenin Özünü çıkarabilir ve bu Efsanevi öğeyi kalıcı olarak koleksiyonlarına ekleyebilir. Ardından, oyuncular Devralma seçeneğini kullanarak bu Özü başka bir Efsanevi öğeye aktarabilir ve bu da Efsanevi özelliği, adı, simgeyi, 3B modeli ve lezzet metnini toplanan Özünkilerle değiştirmesine neden olur. Ayrıca, mevcut özellikler, Büyü ve diğer özellikler, derece, mücevherler ve soketler dahil olmak üzere diğer tüm özelliklerini koruyacaktır. Endişelenmeyin, bu işlem tersine çevrilebilir, böylece hiçbir şey kaybetmeden donanımınızı özelleştirmek için onu kullanabilirsiniz.
Bu şekilde Zamina’nın zanaatkarlığı, kahramanlara topladıkları Efsanevi öğeleri özelleştirmeleri için güç verir, gerçek Efsanevi bir şey yapmak için Sıralamalarını ve mükemmel niteliklerini artırır.

TEST BAŞLASIN
Bugünden itibaren, bu yeni yolculuk 21 Nisan 17:00 (Pasifik Saati) 'de başlıyor | 22 Nisan saat 10:00 (Avustralya Doğu Saati). Crusader sınıfı, keşfedilecek yeni bölgeler, zorlu bir zindan ve Strife Döngüsü ile görülecek çok şey var - ama hepsi Kapalı Alfa için değil. Kahramanlar yeni Efsanevi eşyalar ve Efsanevi mücevherler, ek bir Paragon Ağacı, sınıf başına iki ekstra beceri, yeni görevler, ödüller ve daha fazlasını içeren bir test deneyimi keşfedecek!
Sizden haber almak isteriz! R / DiabloImmortal alt dizini veya diğer kanallarımızla ilgili izlenimlerinizi ve geri bildirimlerinizi paylaşmanızı rica ederiz. Kapalı Alfa'da ilerledikçe, harika bir Diablo deneyimi oluşturmayı hedeflerken geri bildirimlerinizi dinleyeceğiz.
Diablo Immortal hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, buradan web sitemize göz atın veya gerçek zamanlı güncellemeler için resmi Twitter @DiabloImmortal'ı takip edin!
Heroes of Sanctuary, bir kez daha teşekkür eder, yeni haçlı seferinizde bol şanslar dileriz!

SSS
S. Kapalı Alfa'ya nasıl katılırım?
C. Şu anda Kapalı Alfa, Avustralya'daki Android kullanıcılarıyla sınırlıdır.
S. Kapalı Alfa'da kaç oyuncu yer alacak? Neden Avustralya?
C. Kapalı Alfa'da birkaç bin oyuncunun yer alacağını tahmin ediyoruz. Mobil oyun geliştirme, genellikle birden fazla halka açık test turundan yararlanabilir. Bu sınırlı Kapalı Alfa'yı daha küçük bir bölgede tutarak, Diablo Immortal'ın gelecekte daha da genişlemeden önce harika bir deneyim gibi hissetmesini sağlamak için değerli sunucu kararlılığı ve müşteri performansı verilerinin yanı sıra kritik oyun geri bildirimlerini alabileceğiz. .
S. Kapalı Alfa ne kadar sürecek?
C. Kapalı Alfa'yı Aralık ayındaki Teknik Alfa'dan daha uzun süre çalıştırmayı hedefliyoruz. Bu sefer daha geç oyun sistemlerini test edeceğiz, bu nedenle oyuncuların hepsini oynamak için yeterli zamana sahip olmasını sağlamak için daha uzun süre devam ettiriyoruz.


S. Diablo Immortal hangi cihazları destekliyor?
C. Mümkün olduğunca çok cihaz ve oyuncuya epik Diablo oynanışı getirmeyi hedefliyoruz. Diablo Immortal Technical Alpha, Apple cihazlarda ve Android cihazlarda oynanabilecek ve aşağıdaki minimum gereksinimleri karşılayacaktır:
Android Minimum Gereksinimleri
CPU - Snapdragon 670 / Exynos 8895 ve üstü
GPU - Adreno 615 / Mali-G71 MP20 ve üstü
RAM - 2GB RAM ve üstü
Sürüm: Android OS 5.0 (Lollipop) ve üzeri
Apple Minimum Gereksinimleri
iPhone 8 ve üstü
Sürüm: iOS 12 ve üzeri
S. Neden sadece beş sınıf?
A. Diablo Immortal, altı oynanabilir sınıfla başlayacak: Barbarian, Demon Hunter, Monk ve Wizard ile Crusader ve Necromancer. Ayrıca gelecekte oyuna daha fazla yeni sınıf eklemeyi planlıyoruz. Necromancer sınıfı hala yinelemeye devam ederken, Teknik Alfa'daki oyun testimizi ilk beş sınıfa odaklıyoruz.
S. Diablo Immortal ne zaman çıkacak?
C. Şu anda paylaşabileceğimiz bir çıkış tarihimiz yok

Kaynak : https://news.blizzard.com/en-us/diablo-immortal/23657317/diablo-immortal-closed-alpha-the-crusade-begins

By : Midnite 25.04.2021 | 09:29
Son Düzenleme: 26.04.2021 | 10:15 Gönderen: Midnite
Etiketler:
himbilsampiyon 10.05.2021 | 13:22


Selamlar

Diablo Immortal için başvurmadığım blizzard adresi kalmadı fakat halen bir beta access alamadım malesef, bu konuda yardımcı olma şansınız var mıdır ?


Nekroses 16.05.2021 | 21:02


Selam Hımbıl Şampiyon.
Biz de senin gibi başvuru yapıyoruz ama Türkiye'yi gözden çıkarmış gibiler. Geri dönüş olumsuz oluyor hep.


himbilsampiyon 17.05.2021 | 22:04


Evet malesef; Türkiyede birkaç ajansa sordum ama pek yanıt veren olmadı.Kanaldaki aboneler görmek istiyorlar, fakat bize beta access vermediklerini anlatıyorum malesef.


Midnite 18.07.2021 | 14:11


Evet çok sınırlı sayıda oluyor maalesef:( ünlü yayıncılar ile oynama fırsatım oldu.. sizinde kanalınız var güzel içerikler üretiyorsunuz devamını severek bekliyoruz..

Bizdende bir kare.. https://twitter.com/tayfun_alpay/status/1395977521049526274