Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo Immortal 2020 Yıl Ortası Güncellemesi  (Okunma sayısı 4388 defa)


Selamlar Diablo Immortal Topluluğu!
Bizden haber almanızdan bu yana biraz zaman geçti, bu yüzden check-in yapmak ve Diablo Immortal için gelişimin nasıl ilerlediğine ilişkin bir güncelleme paylaşmak istedik. Diablo Immortal'daki gelişim durumu hakkında birçok sorular gördük ve emin olun, takım iş başındaydı.


Evden çalışma düzeninde olmamıza rağmen, ekip iyi ilerleme kaydediyor ve gösterdiğimiz önemli gelişmelerden dolayı mutluluk duyuyoruz. Blizzard'daki her yeni oyun için en önemli kilometre taşlarından biri şirket içi oyun testidir. Blizzard, çeşitli oyun tarzlarına ve oyun zevklerine sahip tutkulu oyuncularla doludur; şirket içi oyun testi, geliştirme ekibinin bu derin geri bildirime erişmesine izin verir.


Diablo Immortal ekibi, dünyanın dört bir yanındaki Blizzard meslektaşlarımızın oyunumuzu nasıl yaşadıklarını görmek istiyor. İlk girişinizden, yapınızı mükemmel bir şekilde tamamlamak için bir Efsanevi öğe seçmeye kadar, Blizzard’ın duvarlarının ötesine geçmeden önce oyunda yinelediğimizde kararlarımızı yönlendirmek için geri bildirim istiyoruz. Mobilde nelerin mümkün olduğunu yeniden tasarlama arayışımızda, oyunun geleneksel Blizzard cilası ile otantik Diablo savaşını platformda doğal olarak sezgisel bir şekilde sunduğundan emin olmak istiyoruz.


Oyun testimiz sona erdiğinde, ekip geri bildirim yoluyla çalışmaya odaklanacak. Bu kilometre taşı ekibimiz için çok önemlidir, çünkü dünya ile paylaşmaya hazır olduğumuzda Diablo Immortal'ın oyuncularımız için en iyi deneyim olmasını sağlamak istiyoruz. Blizzard'da oyunu daha çok elimize almak, oyunu sizin elinize almak için önemli bir adım.

Diablo Immortal bir araya geliyor ve geliştirme ilerledikçe devam eden test ve sürüm planlarımız hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Kişisel bir not olarak, sürekli desteğiniz ve sabrınız için teşekkür etmek istedim. Diablo Ölümsüz ekibi adına, şu ana kadar bu yolculuğa katıldığınız için minnettarız ve oyunumuza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Cehennem minyonlarının işinin zor olduğunu bilin ve zamanı geldiğinde yaptığımız her şeyi göstermek için sabırsızlanıyoruz.

--Wyatt Cheng
Baş Tasarımcı, Diablo Immortal Takımı

Kaynak : https://news.blizzard.com/en-gb/diablo3/23494812/diablo-immortal-2020-mid-year-update

Ayrıca :

ChinaJoy 2020'da yeni oynanış videosu yayınlandı yeni modellemeler ve Baal mı yoksa ??


By : Midnite 05.08.2020 | 18:30
Son Düzenleme: 05.08.2020 | 19:54 Gönderen: XanthiC
Etiketler: Diablo Immortal 
Nekroses 06.08.2020 | 10:59


Demo mu geliyor yoksa?