Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.Demon Hunter  (Okunma sayısı 18918 defa)D e m o n H u n t e rUzun mesafeli silahlarda uzman olan İblis Avcısı(Demon Hunter)
ölümcül cephane ve tuzak marifeti ile, rakiplerini yakın
dövüş mesafesinin dışında tutmaya odaklanır.
İblislere şahsi ve genellikle acıklı tecrübeler yaşayan kişileri
aralarına alan bu tarikat,cehennem canavarlarını soğuk,
hesapçı bir anlayışla inceleyerek,bu yaratıkların şeytani
güçlerini kendilerine karşı kullanmayı amaçlar.
Bir zamanlar güzel bir yer olan, ama geçmişindeki büyük bir facia sebebiyle değişen, Dehşetdiyar(Dreadlands) adıyla anılan donmuş bölgenin kıyısına yaptığım seyahattan yeni döndüm.Artık orada sadece harabeye dönmüş şehirler ve kasvetli manzaaralar kalmış; hiçbir canlının yaşayabileceği bir yer değil.Geceyi geçirmek üzere Bronn köyüne gittim;Lakin oraya vardığımda,daha önce hiç görmediğim kadar büyük bir yıkımla karşılaştım.İlk tehlike alametinde kaçmam gerekirdi ama merakıma yenilerek daha ileri gititm.Kasabadaki binaların pek çoğu yanıp kül olmuştu; bir zamanlar ayakta olduklarının tek delili, kavrulmuş bir kaç kirişti.Kül, çiğerlerimi doldurdu.Her yer cesetle kaplıydı; birçoğunun uzuvları koparılmıştı, hatta bazıları yarı yarıya yenmişti.Şehir terk edilmiş.
Ya da ben öyle sandım.
hala ayakta olan birkaç binadan biri olan hanın duvarlarının arasından,i şeytani bir dilde haykıran devasa, gri tenli yaratıklar fırladı.Savaşmak için yaratılmış, şekilsiz et ve adele yığınlarından ibarettiler.Çaresizlik içinde, yaklaşmlarını izledim.Önderleri beni pelerinimden yakalayıp havaya kaldırdı; pençeleri kumaşı ve deriyi sıyırıyordu.Sıcak nefesini yüzümde hissediyordum, çürümüş etin keskin kokusuyla neredeyse bayılacaktım. Ağzı kocaman açıldı ve sarı, kan lekeli keskin diş sıralarını gördüm. Aklımda sadece, sesimin kesilmesinin ve siz, sadık okurlarım için dünyanın sırlarını bir daha aydınlatamayacak olmanın utancı vardı.

Bir şey, kulağımın dibinden vınlayarak geçti; önümdeki yaratığın
gözüne saplanmış bir arbalet oku, yüzümü canavarın sıcak kanına buladı.
Yaratık acı dolu, hayvani bir feryat kopararak beni yere fırlattı ve can havliyle gözüne saplı oku kavradı.
Diğer yaratıklar bu görünmeyen saldırganı aradılar; bir anlığına unutulmuştum.Ayaklarının dibinden, okun geldiği yönü görmek için kafamı kaldırdım.
 İşte; ilk kez o anda bir iblis avcısı gördüm.
 Kız yirmi yaşından büyük olamazdı.Batan güneşin düşürdüğü gölgelerden çıktı ve vakit kaybetmeden,bana saldırganların geri kalanını bertaraf etti. Taşıdığı iki arbaletten çıkan alevli oklar parlak bir yay çizerek başımın üzerinden geçiyor, iri kıyım canavarlardan birini buldu ve hepsini devirdi.Göz ucuyla, yabani canavarlardan birkaç tanesinin kızın arkasından sinsice yaklaştığını fark ettim.Bir ikaz çığlığı atmaya çalışırken, sesim boğazımda donup kaldı.Endişem gereksizdi; Kız durumun farkındaydı.Avcı, kemerine uzandı ve yaratıklardan yana acayip görünüşlü üç madeni küre yuvarlandı.Canavarlar başlarını eğip baktığı anda, düzenek infilak edip, ışık ve alev yayarak, hepsini sersemletti, Bu ona kafi miktarda vakit kazandırdı; arbaletleri ile hepsini birer birer avladı.
Kasabaya son bir kez baktı ve tehlike kalmadığına kanı getirince, üzüntüyle başını sallayarak bana yaklaştı.Arbaletleri kemerine takıp pelerinin kıvrımları arasına saklarken, hissettiği muazzam hayal kırıklığı, yüzünden okunuyordu.
"Sağ kalan yok," dedi acı bir seslle.
Kendilerine iblis avcıları diyorlar.Fanatik savaşçılardan oluşan bir grubun üyeleri, tek bir gayeye erişmek için ant içmiş; Cehennem yaratıklarının yok edilmesi.Sayıları yüzleri bulan iblis avcıları, Dehşetdiyarını ev belleşmiş.Bu sayade, topraklarına böyle korkunç bir grubun yerleşmesinden tedirgin olacak milletlerin müdahalesi olmadan yaşayıp eğitim alabiliyorlar.(gerçi çoğu zaman yarıdan fazlası bu kız gibi dünyanın dört bir yanına dağılmış, cehennem dölü avlıyor oluyorlar.) İblis avcılarının sahip olduğu bir şey var; Daha güçsüz insanları deliliğe sürükleyecek şeytani yozlaşmaya direnecek güc bulmalarını sağlıyor.Bu gücü geliştiriyorlar, çünkü kirlenmeye karşı dirençleri, ibrislerin gücün silah olarak kullanmalarına imkan tanıyor.Gel gelelimi onları birbirine bağlayan tek şey, görevleri ve sahip oldukları güç değil.
Kız o gece bana hayatını, çocukken yaşadığı kasabayı iblislerin nasıl saldırdıklarını anlattı.İblisler evini yok ederken,köyünü ateşe verirken seyretmek zorunda kalmış.Tanıdğı herkesi öldürmüşler ve sevdiği her şeyi ondan çalmışlar.Onlarla birlikte ölecekkeni kaçmış ve günlerce cehennem döllerinden saklanmış; ta ki bir iblis avcısı onu bulup, sahip olduğu mataneti görene ve kendilerinden biri olarak aralarına alana dek.Bana her bir iblis avcısının geçmişinde buna benzer olaylar olduğunu söyledi. Onlar hayatta kalmayı bilen insanlar ve intikam peşindeler.

Temel Özellikler


Uzak Saldırılar


Tuzaklar


Gölgenin Sihri


Savaşçı Taktikleri


Yeteneklerin devamı için..


Ekipmanlar


İblis Avcıları yayın ustaları! Hızlı şarjlı silahlarının olduğundan avlarını yani şeytanları taktiksel bir biçimde öldürebilirler. Mükemmellerdir hatta ikisinide eş zamanlı kullanabilirsiniz! Kombinasyonlarınıza inanın !
KAYNAK : NEFRET VE DİSİPLİN

İblis Avcıları kendileri ile sürekli bir kavga içindedirler.Eski hayatlarına geri dönmeyi çok istediklerinden nefret ile dolup taşmışlardır iblisin döllerini geldikleri yere göndermek için ellerinden geleni yaparlar.Nefret tek başına kusursuz değildir disiplin gerektirir, disiplini nefret ile birleştirip neler yapabileceğinize bir bakın!
Zırhlar
Soldan sayarsak ; Yolculuğunuza Normal seviyede gölgede saklanılacak şekilde tasarlanmış bir şekilde başlayarak temel koruma sağlayabilirsiniz.İlerki seviyelerde Baş gövde bacak kısımlarını koruyarak dahada güçlü olabilirsiniz. Inferno seviyesinde sınırsız ok ve ince bir şekilde en sağlan zırhlar ile korunabilirsiniz! Siz bu hale gelebilirsiniz !


Ekran Görüntüleri :
Konu : 02.04.2013 | 13:10
Son Düzenleme: 02.04.2013 | 15:26 Gönderen: Ares
Etiketler:
Luffy 02.04.2013 | 14:14

Çok güzel paylaşım olmuş. Teşekkürler :)

Sıkıldıkça okuyorum.  :):):):):)

Midnite 02.04.2013 | 15:25

:D bir daha bak istersen :)


Sayfa: 1   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.