Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.Barbar  (Okunma sayısı 24933 defa)B a r b a rBarbar, bir zamanlar kutsal Dünyataşı'nın
 koruyucusu olan gururlu savaşçılardır.Aynı anda
 iki silah kullanabilen ya da daha fazla tercih edilebilen
 acımasız yakın mesafe dövüşçüleridir.Kalın zırhla
 kuşanmış ve güdülenmişbu ilkel savaşçıların istediği
 tek şey düşmanlarını ezkip geçmek ve püskürtmektir. !

Dünyamızın muhtelif sakinlerini, medeniyetlerini ve hayvanlarını tasnif etmek için çıktığım seyahatler esnasında çok yer gördüm ama hiçbirinde, Direniş Kalesi'nin kadim surlarından dururkene yüzüme tokat gibi çarpan kaderi hissetmedim.Buraya barbar kutsal Arreat Dağı'nda yaşayan , neredeyse efsane mertebesine erişmiş, amansız silah ustası, haşin savaçıları kendi gözümle görmek için geldim. Onun yerine burada durmuş, olağanüstü bir güç tarafından paramparça edilmiş bir dağa bakıyorum. İtiraf etmeliyim ki bu kavranması imkansız bir manzara.Gel gelelim önümde gördüğüm şeyi inkar etmek mümkün değil. Burada onların ardındaki hakikar nedir ? Eski devirlerin haşmetli savaçıları nereye gitti ? Bir zamanlar yanlış anlaşılarak ilker, kana susamış isticılar olarak götürülen bu gururlu halkın köklü ve asil geçmişi, artık hakkıya tanınıyor.Asıl acıklı olan da bu noktada başlayan barbarların asaletlerine aşina olan bizşler "nöbet" dedikleri ve kütürlerinin merkezinde yer alan mefhumu da hatırlıyoruz.Barbarlar Arreat Dağı'nı ve içindeki gizemli nesneyi korumayı vazife biliyor ve bunun için yemin ediyor. Yüce dağa karşı vazifelerini yerine getirmezlerse veya dağın eteklerinde usulünce gömülmezlerse, gerçek bir savaçcının ölümüne nail olamayacaklarına, ruhlarının edebiyete kadar diyarda onursuz bir halde gezeceğine inanmıyorlar. Sağ kalan barbarlar varsa, hakikaten ümitsiz olmalılar. Belkide cüsse ve vahşilikle barbarları hatırlayan azman varlıklar hakkındaki dedikolduların doğuşu da buna bağlıdır; bu varlıklar hakikatte mantıksız, insan olmayan canavarlardan başka bir şey değiller. Sadece tek evletinin değil , inançlarının da tamamen yok edilmesi, bu muhteşem ırkın böyle alçalmasına sebep olmuş olabilir mi ?

Temel Özellikler


Meydan Kavga Ustası


Acımasız Saldırgan


Bağırganlar


Dayanıklılar


Yeteneklerin devamı için..


Ekipmanlar


Ellerinde büyük silahlar vahşetli ve aynı anda kibar bir kahraman olabilirler:) Ağır kaslı barbarlar Ayrıca çift ellerinde kılıç, balta gibi s ilahlar kullanabilirler.Güçü kendinizde hissedebilirsiniz !
KAYNAK : FURY

Onlar hayatta iken barbarlar tarafından hissedilen öfke sönmüş olamaz!İşte Barbarlar. Fury saf öfke ve onların korkunç saldırılarına bunları sağlayan bir kaynak savaş arzusunu anlatan bir kaynaktır. Fury kavgada olduğunuzda dolar veya düşman kanı döktürür. Eğer yeteri kadar varsa, büyük hasarlar verebilirsiniz.Savaş dışında, oldukça hızlı o Fury kaybedersiniz. Yani barbarlar sürekli sürekli yıkıcı saldırılar kullanmak için muktedir savaş için tasarlanmıştır.
Zırhlar
Soldan sayarsak ; Yolculuğunuza Normal seviyede zırhsız başlayarak temel koruma sağlayabilirsiniz.İlerki seviyelerde Baş gövde bacak kısımlarını koruyarak dahada güçlü olabilirsiniz. Inferno seviyesinde ağır ve dayanıklı zırhlar gerekir.Siz bu hale gelebilirsiniz !


Ekran Görüntüleri :
Konu : 21.03.2013 | 00:25
Son Düzenleme: 21.03.2013 | 12:50 Gönderen: Ares
Etiketler:
Luffy 21.03.2013 | 14:19

Eline sağlık. Çok güzel olmuş

Nekroses 22.03.2013 | 22:15

Eline sağlık Ares.

Hacı 17.06.2013 | 00:31

Güzel olmuş, Ares


Sayfa: 1   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.