Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 ... 10
1
Haberler / Diablo I gog.com'da Satışa Çıkarıldı
« Son İleti Gönderen: Nekroses 16.03.2019 | 00:43 »
Diablo, 31 Aralık 1996’da karanlığın önsözünü konu alan Sanctuary'yi Dünya ile tanıştırdı.


Kahramanlar, Terörün Lordu'nu ele geçirmek için Tristram Katedrali'nin altındaki derinliklerde cesurca savaşarak, aksiyon rol yapma oyunları dünyasında süregelen bir miras bıraktı. Günümüzde oyuncular, gog.com'da ilk kez dijital olarak ve DRM'siz (korsana karşı korumaları kaldırılmış) kullanıma sunulduğundan, bu zamansız Blizzard klasiğini bir kez daha keşfedebilirler.


Diablo, modern PC işletim sistemleriyle uyumluluğu sağlamak için gog ekibi tarafından size sunulan HD çözünürlük desteği ve uyumluluk düzeltmeleri yapılmış ancak orijinal biçimi hassasiyetle korunmuştur. Ağ üzerinden veya doğrudan IP üzerinden kendi başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın. Tamamı üç boyutlu, orijinal SVGA geliştirilmiş grafikleriyle oluşturulan rastgele oluşturulmuş odaları, koridorları, tuzakları, hazineleri, canavarları ve merdivenleri keşfedin.


Her şeyin başladığı yere geri dönmeye hazır mısın? Diablo artık doğrudan gog.com'dan 8,89€ karşılığında satın alınabilir!

Sıkça sorulan sorulara yanıtlar:
* Yalnızca İngilizce sürümü mevcuttur.
* Oyunun orijinal battle.net uyumlu ve gog tarafından geliştirilmiş iki farklı sürümü bulunmaktadır.
* Oyunun orijinal sürümü hiçbir şekilde değiştirilmemiştir ve battle.net üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurabilmeniz mümkündür.
* gog tarafından geliştirilmiş versiyonunda ise ses düzeltmeleri, çözünürlük yükseltmeleri, ekran yenileme oranı iyileştirmesi ve uyumluluk düzeltmeleri bulunmaktadır. Bu sürüm Battle.net'e bağlanamaz ancak LAN ve P2P ile çok oyuncu desteği mevcuttur.
* Battle.net App üzerinden satışı yapılmayacaktır.
* Diablo: Hellfire'ın gog.com'a aktarılması ile ilgili herhangi bir plan şu an için yoktur.
* Diablo II ve Diablo II: Lord of Destruction'ın satışı şu an Battle.net Shop üzerinden yapıldığından gog.com'da şatışı planlanmamaktadır.
* Warcraft: Orcs and Humans ve Warcraft II'nin de gog.com'da satışı yapılacaktır ancak çalışmalar henüz tamamlanmamıştır. Detaylı bilgi başka bir zaman paylaşılacaktır.

Kaynak: https://eu.diablo3.com/en/blog/22887361/
2
Haberler / NetEase göre Diablo Immortal Gelişimi Neredeyse Tamamlandı
« Son İleti Gönderen: Midnite 15.03.2019 | 14:31 »
Son NetEase finansal görüşmesine göre, mobil Diablo'nun gelişimi ' Diablo Immortal ' , neredeyse her yerde telefonlara hazır. Telefonun var mı?


Yeni mobil oyun neredeyse tamamlanmış gibi görünse de, cihazlarınızı henüz ateşlemeyin, çünkü Netease'e göre oyun için henüz bir çıkış tarihi yok. En son mali görüşmeleri sırasında, özellikle bir çıkış tarihi hakkında soru soruldu ve cevap verdi:

"Diablo Immortal, Blizzard ile birlikte bu oyunun ortak geliştiricisiyiz. Piyasaya sürülme zaman çizelgesine gelince, piyasaları (?) Bir ortak geliştiricinin bakış açısına göre soruyu doğrudan Activision Blizzard'a yönlendirmeye teşvik ediyorum, oyun geliştirme oldukça hazır. Tabii ki, her zaman optimize etmek ve geliştirmek için her zaman yer vardır, ancak geliştirme tarafının potansiyel bir gecikmeye neden olacağı endişesi yoktur."


Muhtemelen birçoğunuz Blizzard'ın bununla başa çıkmasını ve oyunu serbest bırakmasını isteyecek olsanız da, Diablo tarihinin bu garip bölümü iyice kapatılmış olsa da, Blizzard muhtemelen bir etkinlikle çıkış tarihi duyurusuna denk gelecektir.

Kaynak : https://mmoculture.com/2019/03/diablo-immortal-netease-hints-at-activision-blizzard-holding-out-on-launch-schedule/
3
Duyurular / Sezon 16 Uzatıldı
« Son İleti Gönderen: Nekroses 27.02.2019 | 21:01 »
Activision, Sezon 16'yı uzatma kararı aldı. Yeni bitiş tarihi ve uzatma nedeni...

AlıntıKaynak: https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20771057397
4
Genel Sohbet / Ynt: YENİ BAŞLAYACAĞIM Bİ TAKIM SORULARIM VAR
« Son İleti Gönderen: Nekroses 21.02.2019 | 19:37 »
İlk 5 karakter açık. Normal, Rare ve Epic eşyalar düşebiliyor. Level 13'e kadar oynayabilir, İlk boss King Leoric'e kadar ilerleyebilirsin. Eğlencelidir. Beta zamanında defalarca yeniden oynamıştık level 13'e kadar.
5
Genel Sohbet / Yeni başlayacağım bi takım sorularım var
« Son İleti Gönderen: samilhanbayam 21.02.2019 | 12:28 »
oyun şu an aheste aheste iniyor. Henüz satın almadım.
Satın alacağım ay başında lakin satın almadan nasıl bir oyun sunuyor bize ? Ne kadar özgürüm yani satın alana kadar ? yardımınızı bekliyorum.
6
Oyun Grupları (Guilds) / Ynt: Clan arıyorum!
« Son İleti Gönderen: Nekroses 17.02.2019 | 23:48 »
Evet hala aktifiz DFT yazıp arattırmanız yeterli.
Bu da bizim sohbet kanalımız: https://blizzard.com/invite/O3mVC2KV
Battle.net açıkken tıklarsan bizi hemen bulursun.
7
Oyun Grupları (Guilds) / Clan arıyorum!
« Son İleti Gönderen: jesijames 17.02.2019 | 22:10 »
Clan hala aktif mi  yardımcı olursanız, klanı bulamadım.
8
Genel Sohbet / Ynt: Aktif Olarak Diablo 3 Oynayan Arkadaşlar
« Son İleti Gönderen: Archangel Tyrael 02.02.2019 | 02:22 »
Vay be bu mecranın hala canlı olduğunu görmek güzel.
9
Genel Sohbet / Ynt: Aktif Olarak Diablo 3 Oynayan Arkadaşlar
« Son İleti Gönderen: Nekroses 30.01.2019 | 19:29 »
Aramıza hoş geldin üstat. =)
10
Genel Sohbet / Ynt: Aktif Olarak Diablo 3 Oynayan Arkadaşlar
« Son İleti Gönderen: Midnite 30.01.2019 | 09:52 »
Merhaba Hocam,
   https://blizzard.com/invite/O3mVC2KV tıklayarak masaüstü uygulamasında grubumuza katılabilirsiniz 200 kişiyiz şuana kadar :)
Sayfa: 1 2 3 ... 10