Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - Nekroses

Sayfa: 1 2 3 ... 12
1
Haberler / Diablo I gog.com'da Satışa Çıkarıldı
« : 16.03.2019 | 00:43 »
Diablo, 31 Aralık 1996’da karanlığın önsözünü konu alan Sanctuary'yi Dünya ile tanıştırdı.


Kahramanlar, Terörün Lordu'nu ele geçirmek için Tristram Katedrali'nin altındaki derinliklerde cesurca savaşarak, aksiyon rol yapma oyunları dünyasında süregelen bir miras bıraktı. Günümüzde oyuncular, gog.com'da ilk kez dijital olarak ve DRM'siz (korsana karşı korumaları kaldırılmış) kullanıma sunulduğundan, bu zamansız Blizzard klasiğini bir kez daha keşfedebilirler.


Diablo, modern PC işletim sistemleriyle uyumluluğu sağlamak için gog ekibi tarafından size sunulan HD çözünürlük desteği ve uyumluluk düzeltmeleri yapılmış ancak orijinal biçimi hassasiyetle korunmuştur. Ağ üzerinden veya doğrudan IP üzerinden kendi başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın. Tamamı üç boyutlu, orijinal SVGA geliştirilmiş grafikleriyle oluşturulan rastgele oluşturulmuş odaları, koridorları, tuzakları, hazineleri, canavarları ve merdivenleri keşfedin.


Her şeyin başladığı yere geri dönmeye hazır mısın? Diablo artık doğrudan gog.com'dan 8,89€ karşılığında satın alınabilir!

Sıkça sorulan sorulara yanıtlar:
* Yalnızca İngilizce sürümü mevcuttur.
* Oyunun orijinal battle.net uyumlu ve gog tarafından geliştirilmiş iki farklı sürümü bulunmaktadır.
* Oyunun orijinal sürümü hiçbir şekilde değiştirilmemiştir ve battle.net üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurabilmeniz mümkündür.
* gog tarafından geliştirilmiş versiyonunda ise ses düzeltmeleri, çözünürlük yükseltmeleri, ekran yenileme oranı iyileştirmesi ve uyumluluk düzeltmeleri bulunmaktadır. Bu sürüm Battle.net'e bağlanamaz ancak LAN ve P2P ile çok oyuncu desteği mevcuttur.
* Battle.net App üzerinden satışı yapılmayacaktır.
* Diablo: Hellfire'ın gog.com'a aktarılması ile ilgili herhangi bir plan şu an için yoktur.
* Diablo II ve Diablo II: Lord of Destruction'ın satışı şu an Battle.net Shop üzerinden yapıldığından gog.com'da şatışı planlanmamaktadır.
* Warcraft: Orcs and Humans ve Warcraft II'nin de gog.com'da satışı yapılacaktır ancak çalışmalar henüz tamamlanmamıştır. Detaylı bilgi başka bir zaman paylaşılacaktır.

Kaynak: https://eu.diablo3.com/en/blog/22887361/

2
Duyurular / Sezon 16 Uzatıldı
« : 27.02.2019 | 21:01 »
Activision, Sezon 16'yı uzatma kararı aldı. Yeni bitiş tarihi ve uzatma nedeni...

AlıntıKaynak: https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20771057397

3
Duyurular / Sezon 16 İlk Bakış
« : 25.01.2019 | 22:32 »
Sezon 16, 18 Ocakta başladı, sezon henüz başlamışken yeni sezonda bizleri neler bekliyor kısaca bakalım.Sezon 16 İlk Bakış:

Sezon 16 başladı! Sezonun getirdiği yeni bir başlangıçtan yararlananlar arasında, kapıyı açmadan önce size neler beklemeniz gerektiğine dair bir fikir vermek istedik - ve Sezon 16, hepinizin keyfine varacağınızı umduğumuz yeni bir deneyi başlatacak.


Yeni Sezon Teması:

Sezon 16 diğer geçen sezon olduğu gibi yeni bir mevsimsel konsept ve temalar sunuyor bizlere. Önümüzdeki sezonu Grandeur Sezonunu olarak geçireceğiz. Sezon 16 boyunca, Ring of Royal Grandeur'un gücünü onu giymemize gerek kalmadan her an kullanabileceğiz.

Bu etkiyle ilgili akılda tutulması gereken birkaç şey var:

Bu güç için gerekli yüzüğü kullanmamıza gerek kalmadığı için yeni set kombinasyonları yapmak mümkün olacak.
Ring of Royal Grandeur kullanarak veya Kanai’s Cube'de gücünü pasifleştirerek bu gücü 2 katına çıkarmak mümkün değildir.


Kozmetik Ödüller:

Geleneğe göre, Sezon 16, Sezon Yolculuğu ile ilerleyerek elde edilebilecek yeni kozmetik ödüller getirecektir.


Seçkin Conqueror Set'in omuz ve kask görünümlerine ek olarak, Lempo'nun Kanatları ve yepyeni bir portre çerçevesi kazanabileceğiz.


Sezon Journey Ödülleri:

Bir önceki sezon olduğu gibi bu sezonda Conqueror görevini tamamladıktan sonra ekstra stash kazanacaksınız. Eğer Tüm Stashlar tamamladıysanız ekstra bir tane elde edemeyeceksiniz. (Toplamda 10 olacak)

Bunun için aşağıdaki görevleri bitirmeniz gerekecek.

Guardian of Sanctuary: level 70 Nephalem Rift'i Torment XIII'te 5 dakika içinde tamamlayın.
Gem of My Life: 3 Legendary Gem'i level 55'e yükseltin.
All I Do IS Win: Bu sezon 2 Conquest tamamlayın.
In for The Kill: Azmodan'ı level 70'te Torment XIII zorluğunda 30 saniye içinde öldürün.
Money Ain’t a Thang: Greed'i Torment XIII zorluk seviyesinde öldürün.
Take U There: Greater Rift level 60'ı tek başınıza tamamlayın.
Power Amplification: Kanai’s Cube kullanarak Ancient Legendary bir eşyaya level 50+ bir gem'in gücünü verin.
Cubic Reconfiguration: Legendary bir eşyayı yeniden düzenlemek için Kanai’s Cube kullanın.


Sezonsal Conquestler:

Her sezon olduğu gibi bu sezonda bazı eski conquestler güncellenerek yada hiç üzerinde oynama yapmadan karşımıza çıkıyor.


Haedrig’s Gift:

Bu sezon yine oynadığınız karakterin bir set eşyasını sezon journey görevleri sonunda elde edeceksiniz ve yine bu set eşyası rotasyona uğramış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu set eşyaları aşağıdaki gibidir. Chapter 2, 3, ve 4 bittikten sonra tüm set tamamlanmış olacak.

Barbarian – Immortal King’s Call
Crusader – Seeker of the Light
Demon Hunter – Natalya’s Vengeance
Monk – Uliana’s Stratagem
Necromancer – Trag’Oul’s Avatar
Witch Doctor – Spirit of Arachyr
Wizard – Vyr’s Amazing ArcanaYeni sezon 18 Ocakta başladı ve herkes "Blizzard battle.net" sohbet kanalımızda! Seni de bekliyoruz bekliyoruz: https://blizzard.com/invite/O3mVC2KV Bilgisayarınızdaki "Blizzard battle.net" programı açıkken linke tıklayın, cehennemin tükenmek bilmez iblislerini birlikte doğrayalım!

Kaynak: https://eu.diablo3.com/en/blog/22820656

4
Blizzard köstebeklerine yakınlığıyla bilinen Kotaku sitesinden yapılan açıklamaya göre Diablo IV BlizzCon'dan son anda çekildi.Kotaku'ya yakın kaynaklara göre; BlizzCon, Diablo takımı için planlandığı gibi gitmedi. İddiaya göre, onlar Diablo IV üzerinde çalıştıklarını duyurmak için gidiyorlardı. Ancak Kotaku; bilinen somut bir kaynak olmadan,  kendi Diablo fan sitelerinden şu haberi duyurdu:

Alıntı
"Blizzard'da çalışan arkadaşlarımdan biri, Diablo IV'ün son dört yıl içinde büyük ölçüde değiştiği ve daha fazla değişmeye devam edebileceğinden Diablo ekibinin henüz bir duyuru yapmaya hazır olmadığını söyledi. (Farklı yöneticiler altında iki farklı iterasyon denenmiş.) "- Jason Schreier, Kotaku

Blizzard hikayeyi henüz yorumlamadı, bu yüzden kaynakların doğru olup olmadığını teyit edemeyiz. BlizzCon'dan 2 hafta önce yapılan duyuruyu okuduysanız eğer, Blizzcon'daki tüm planlarını duyurmaya hazır olmadıklarını belirtiyorlar. Peki nedeni gerçekten bu muydu? Umarım yakında öğreniriz.

Kaynak: https://kotaku.com/sources-blizzard-pulled-diablo-4-announcement-from-bli-1830232246
Blizzard Haberi: https://news.blizzard.com/en-us/diablo3/22549433/diablo-at-blizzcon-2018

5
Haberler / Diablo'nun Geleceği
« : 08.08.2018 | 20:33 »
Merhaba arkadaşlar, Diablo III Topluluk Yöneticilerinden Brandy Camel, namı diğer Nevalistis'ten harika bir haber aldık. Detaylar için tıklayın.


Yukarıdaki resme tıklayarak hemen izlemeye başlayabileceğiniz 1 dakikalık kısa videoda şu detaylardan bahsediliyor:

"Diablo takımının bir parçası olarak yeni sezona hoş geldiniz diyorum. Şu an Reaper of Souls'da hala harikalar yaratan kahramanlarımız 14. sezonda yaptığımız küçük değişikliği fark etmişlerdir: Temalı sezonlar. Hırs (Greed) sezonu ilk temalı sezonumuzdu. Ve gelecekte farklı temalı sezonlar keşfetmeye devam edeceğiz. Merak edenler şu linke tıklayabilrler: http://blizz.ly/SeasonOfGreed

Ayrıca... Diablo'nun demir ocaklarında kızgın alevler içinde dövdüğümüz çok sayıda yeni projemiz var! Bazılarının yapımı diğerlerinden daha uzun sürecek. Ama bu yılın sonunda size gösterebileceğimiz bazı şeyler var. Biz bu Diablo deneyimlerini hayata geçirene kadar biraz sabredin. 20 yılın üzerinde bizi desteklemeye devam etmiş sizler olmasa bunların hiçbiri gerçekleşemezdi. Bize yeni katılmış da olsanız, usta birer sezon oyuncusu da, size çok teşekkür ederiz.

Diablo şu an olduğu gibi gelecekte de Blizzard'ın bir kimliği olarak varlığını sürdürmeye devam edecek. Gelecek haberleri size sunmak için sabırsızlanıyoruz."

Sonunda uzun zamandır Diablo'dan beklediğimiz o haber geldi. Gelecekte çok daha güzel haberlerde görüşmek üzere...

Esen kalın.

6
"Benim nâciz vücûdum elbet bir gün toprak olacaktır;
fakat, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."
Gazi Mustafa Kemal Atatürk.


29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı, bütün içtenliğimizle kutluyor; baskıdan, sömürüden uzak, bağımsız ve özgür cumhuriyet için canlarından olan başta kuvayi milliye şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, saygıyla selamlıyoruz.

7
Haberler / Diablo ve Blizzcon 2017
« : 15.10.2017 | 19:16 »
Blizzard, BlizzCon 2017'de Diablo'nun durumu hakkında resmi duyurusunu yaptı:

Alıntı
8
Bu hafta sonu, PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da Diablo III'e giriş yapan tüm kahramanlar her zamanki deneyim puanı (xp) miktarının iki katını alacak!

Parti çoktan başladı ve Avrupa sunucularında Türkiye saati ile 17 Temmuz 14.00'te bitecek.

İster yeni Necromancer açmış olun ister Paragon seviyenizi daha da ileri götürmeye çalışın, mücadeleye dalmak ve yeni zirvelere yükselmeye hazır olun!

Kaynak: https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20757637630

9
Görüntü kalitesine ve gerçekçiliğe bayılacaksınız.

https://www.youtube.com/watch?v=fbbqlvuovQ0

! No longer available

10
Haberler / İlk Bakış: Sezon 11
« : 08.07.2017 | 23:24 »
Bir sonraki sezonumuz yakında başlıyor! Sezonlar'ın getirdiği yeni başlangıçtan hoşlananlar için, Sezon 11 başlamadan önce karşımıza neler çıkacağını buradan öğrenebilirsiniz. Sezonluk ödüller, Conquest'ler (zor görevler) ve daha fazlası için ayrıntıları okuyun.

Necromancer'ın Sezonu

Bu sezon Necromancer'ın kan ve kemik büyülerini açığa çıkarabileceğiniz ilk sezon olacak! Oyunu yeni bir perspektifle yaşamak için bir fırsat arıyorsanız, sezona Rathma Rahibi ile dalmaktan daha iyi bir yol yoktur.Yeni Kozmetik Ödüller

Yeni Evcil Hayvan: Zümrüt Ejderha (Pet koleksiyonu yapıyorsanız buna bayılacaksınız.)
Sezon Fatihi Setinden iki parça: Pantolon ve bot. (Her zamankinden)
Yeni Portre: Treasure GoblinSezon İlerleme Ödülleri

Her sezon Conqueror (Fatih) seviyesine ulaşan oyunculara verilen kasa sekmesi için (her sezon en fazla 1, toplamda en fazla 4 tane kazanılabiliyor) bu sezonun kuralları şöyle:

* 5 dakikadan kısa sürede bir Torment XIII Rift tamamlayın.
* Greater Rift 60'ı tek başınıza tamamlayın.
* Torment XIII'te Greed'i öldürün.
* Torment XIII'te Siegebreaker'ı 15 saniye'den az bir zamanda öldürün.
* Bir Legendary veya Set eşyayı reforge edin.
* Bir Ancient eşyanın gücünü Seviyesi 50 veya daha fazla olan Legendary Gem ile yükseltin.
* Üç tane Legendary Gem'i seviye 55'e çıkarın.
* İki Conquest tamamlayın.

Haedrig'in Hediyesi

Sezon seviyesinde 2., 3., ve 4. bölümlere (Chapter) ulaşan ilk karakteriniz için o karaktere özel bir setin parçalarını 3 hediye paketi halinde alacaksınız. İster Softcore, ister Hardcore olsun, yalnızca ilk tamamlayan karakteriniz bu hediyeye sakip olacak. Seçiminizi iyi yapın!

Bu sezon verilecek olan hediye setler şöyle:

* Barbarian – Wrath of the Wastes
* Crusader – Roland’s Legacy
* Demon Hunter – Unhallowed Essence
* Monk – Raiment of a Thousand Storms
* Necromancer – Bones of Rathma
* Witch Doctor – Helltooth Harness
* Wizard – Tal Rasha’s ElementsSezon 11 ne zaman başlıyor?

20 Temmuz 2017 Perşembe 18.00'da.

Kaynak: https://us.battle.net/d3/en/blog/20845160

11
Haberler / Seçilmiş Kişi
« : 04.07.2017 | 19:36 »
Rathma Rahipleri, Denge'ye olan bağlılıklarını özümsemek için uzun bir yol kat ediyorlar. Çok az kişi bu öğretiye katlanabilmiş durumdadır ve çok daha azı hala bu karanlık büyüyü bastırılmış duygu ve tarafsız uzmanlığa sahip olarak kullanmayı başarmıştır.Gelin, Belli bir inisiyatifin yolculuğuna, "O" kadının henüz Yeni Tristram'ı gözetim altına almamış olduğu zamanlara, dönüp bir bakalım.Yıllar önce...


- Öğrenmek ister misin?


Haftalar sonra...

- Yeni bir çırak kabul ettim.
- Bu günden itibaren aranızda yaşayacak ve Rathma'ya hizmet etmeyi öğrenecek.


- Artık burada öğrenebileceğin bir şey kalmadı.
+ Gerçekten mi?
- O kadar hoşnut olma. Eğitimin yarın devam ediyor. Bu duvarların dışında...

+ Nereye gidiyoruz?
- Neresi bize ihtiyaç duyarsa oraya.


- Cesetleri kaldır!

- Aferin. Ancak bir dahaki sefere daha hızlı olmalısın.
- Olacağım.

Son.


12
Duyurular / Yama 2.6.0
« : 28.06.2017 | 21:42 »
Diablo III yaması 2.6.0 artık Avrupa'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için hazır! En yeni değişiklikler hakkında bilgi almak için aşağıdaki PC yama notlarına göz atın.


Önemli Gelişmeler

* Yeni Karakter: Necromancer (Rise of the Necromancer paketini alanlara özel)
* Necromancer'a özel 30'dan fazla yeni Legendary. Bunlara 4 yeni set ve set zindanları (Set Dungeons) da dahil.
* Yeni Özellik: Mücadele yarışları (Challenge Rifts)
* Yeni Bölgeler: The Moors ve The Temple of the Firstborn
* Yeni Bounty'ler: Realms of FateDiğer Değişiklikler

Karakterler
* Wizard yeteneklerinden Mirror Image'in Simulacrum Rune'unun adı "Hard Light" olarak değiştirildi.

Eşyalar
* Legendary Gem Zei’s Stone of Vengeance'ın stun özelliği pet tarafından aktif edildiğinde, düşmanı oyuncu stun etmiş satılmıyordu. Artık pet de aktif etmiş olsa oyuncu stun etmiş gibi sayılacak.

Adventure Mode
Set Zindanları (Set Dungeons)
* Kullanıcı arayüzü, tamamlama gereksinimlerini daha iyi açıklayacak şekilde güncellendi.
* * Bununla birlikte, temel tamamlama gereksinimleri, verilen süre içinde bitirilmelidir.
* Set zindanını tamamlama süresi beş dakikaya yükseltildi.
* Set zindan canavarları artık zindan başından itibaren mini-haritada izlenebilecek.
* Tüm temel seviye canavar öldürme gereksinimleri düşürüldü.

Büyük Yarışlar (Greater Rifts)
* Greater Rifts'de tek başına oynarken ölenler şimdi derhal diriltmeyi seçebilirler. Bu seçeneği seçtiğinizde, ölüm sayacında kalan süre, kalan Greater Rift süresinden çıkarılacaktır ve cooldown'larınız aynı miktarda azaltılacaktır.

Hata düzeltmeleri
* Bazen oyuncuların "Clear the Forgotten Well" Bounty'sini tamamlamasını engelleyen bir sorun düzeltildi.

Başarılar (Achievements)
* Terror In The Blood: Şimdi, oyuncunun sağlığının %9 veya daha az yerine %10 veya daha düşük olmasını gerektirir.
* Hata düzeltmeleri: Diablo öldürüldükten sonra Terror In The Blood kriterlerini tamamlayan kişilerin bu başarıyı kazanmasına engel olan bir hata düzeltildi.

Yaratıklar
* Skeleton Mage: Fire vuruş hasarı biraz azaltıldı.

Oyun Kalitesi
* Witch Doctor Gargantuan artık kırılabilir olan nesnelerin üzerinden geçtiğinde onları parçalayacak.

Kaynak: https://eu.battle.net/d3/en/game/patch-notes/2-6-0

13
Duyurular / İlk Bakış: The Shrouded Moors ve Ötesi
« : 24.06.2017 | 19:26 »
Sanctuary büyük bir yer ve Patch 2.6.0'da daha büyük olmak üzere! Adventure Mode'un II. ve IV. Act'lerinde görünen yeni alanlar ile keşfedilecek daha çok yer var, bitirmek için daha fazla Bounty ve öldürülecek daha fazla canavar var. Yeni konumlara ilk baktığımızda bize katılın, Nephalemler.


The Shrouded Moors: Kayıp Medeniyetin Kalıntıları

Kokuşmuş bataklıklar, yoğun sis, terk edilmiş eski yapılar, insan görmenin imkansız olduğu geniş ürkütücü araziler...

The Shrouded Moors'a hoşgeldiniz.Sanctuary'nin kuzeydoğu kesimlerinde bulunan The Shrouded Moors yemyeşil bir vahşi doğa sınırında. Etrafı incelediğinizde vahşi, başıboş canavarların evi haline gelmiş bir arazi olduğu çok açık. Geriye kalan taş yapılar, bu unutulmuş toprakların bir zamanlar insanlar tarafından yuva olarak nitelendirildiğinin tek işareti.


İster dağınık yapılar, isterse barındırdığı yaratıklar olsun, The Shrouded Moors huzur bozucu bir yer.

Bununla birlikte, Tyrael ve Horadrim, bu arazinin daha önce düşünüldüğü kadar terk edilmiş olmayabileceğini söylüyor. Aşağıda gizlice, büyük bir kötülük uyandırılmaya başlandı ve bu kötülük takipçilerini oraya çekip kötü isteklerini yaptırmaya başladı.

The Temple of the Firstborn (İlk Doğanların Tapınağı): Bozulmuş mu Yoksa Lanetlenmiş mi?

Eski Nephalemlerin eski bir anıtı olan Firstborn Tapınağı, Sanctuary'nin altındaki derinliklerdedir. Bununla birlikte, yeni ve tehlikeli bir tarikat ortaya çıkmış ve bu gömülü yapı içinde ikamet etmiştir. Yakın civardaki kayıp insan hikayeleri korku yaratıyor ve tapınağın tozlu fayansları rahatsız edici derecede taze kanla boyanmış durumda. Hiç şüphe yok ki şu anda güçlü bir kötülük aşağıda gizleniyor.Bu mezhepler, ölümlülerin etini alıp canavarlar yaratarak kendi hasta fikirlerine hizmet ettirdiler. Bu iğrenç yaratıklar, var olmaması gereken bu korkunçluklar, nefret ve kana susamışlıkla doldurularak tapınağın salonlarına salınıyorlar. Kim ya da ne, böylesine korkunç yaratıkların yaratılmasına teşebbüs eder?


Karanlık, İlk Doğanlar Tapınağı'nın antik salonlarında yaşar.

Belki de cesur bir ruh bu lanetli yerin derinliklerinde ilerleyecek ve bu korkunç sapmaların kaynağına son verecektir...

Realms of Fate: Cennetteki Savaşın Yan Etkileri

Yüksek Cennetler, hala Prime Evil'ın saldırısının yan etkileri ile mücadele etmekteler. Melekler, kutsal evlerini ihlal eden acımasızlıktan gelen hasarı onarmaya çalışırken; Kader Meleği (the Archangel of Fate), Itherael, kutsal kütüphanelerinin derin köşelerinde garip bir gelişme keşfetti.


Sonsuz olasılıkların harmanlandığı bulanık çevresel geçişler...

Kader Kütüphanelerinde saklanan çizimler, tarih ve gökyüzü değişiyor. Geçmiş, şimdiki ve potansiyel gelecekleri olayları yansıtan küçük bölgeler birbirine giriyor. Kimse bunun neden meydana geldiğini anlamasa da yine de Sanctuary için bir tehdit oluşturuyor. Tyrael, nefalemleri araştırmaya davet ediyor; çünkü kalplerine olmasa da, yeteneklerine olan inancı hala güçlü.

Bountyler, Hazineler ve Canavarlar bekliyor!

Bu yeni alanların üçü de Patch 2.6.0'da geliyor; Reaper of Souls genişleme paketi veya Diablo III Ultimate Evil Edition'ı olan tüm oyunculara tamamen ücretsizdir. Önce hangi bölgeyi dolaşmak istiyorsunuz?

Seçim sizin, çabalarınızın meyvelerini görmek için sabırsızlanıyoruz!

Kaynak: https://eu.battle.net/d3/en/blog/20845161

14
Kalplerinizi çelikleştirmeye ve dünyaya denge getirmeye hazır olun Nephalemler. Sadece bir hafta uzaktayız - Necromancer'ın Yükselişi (Rise of the Necromancer) Paketi 27 Haziran'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da!


Kontrollü, hesaplayan kişilerden oluşan Rathma Rahipleri, Ebedi Çatışma'nın kalbindeki gerçek destekçileri uzun zamandır biliyorlar. Necromancer olarak bilinen bu kan, kemik ve karanlık sanat ustaları; eğitimsiz yabancı insanlar tarafından genellikle yanlış anlaşılırlar. Dengeyi her ne pahasına olursa olsun korumak için, kendilerini baş koydukları bu yolda yürümeye adamış olanlar, davranışlarında ne iyilik veya ne de kötülük görürler. Gördükleri tek şey varoluş döngüsüne olan sadakatleridir.Rise of the Necromancer paketi, Diablo III: Reaper of Souls ve Diablo III: Ultimate Evil Edition sahipleri tarafından satın alınabilecek. Paket PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 27 Haziran 2017'den itibaren satışa sunulacak ve fiyatı 14.99 € (12.99 £) olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

S: Rise of the Necromancer paketine neler dahildir?
Y:
  • Necromancer Karakteri
  • Pet (Savaşmayan yardımcı yaratık)
  • Bir çift kanat (Süs amaçlı)
  • Necromancer temalı Banner (Bayrak desenleri)
  • Necromancer temalı portre çerçevesi
  • Pennant (Sırta takılan sancak)
  • İki ilave karakter yeri
  • İki ilave kasa sekmesi (Konsol versiyonuna dahil değil)

S: Patch 2.6.0'da gelen diğer tüm özellikler ne olacak?
Y: Challenge Riftler, Shrouded Moors Bölgesi, Temple of the Firstborn Bölgesi ve the Realms of Fate tümüyle ücretsiz içeriktir. Reaper of Souls genişleme paketine sahipseniz bu içerikler hiçbir ödeme olmaksızın sizlerin olacak.

S: Rise of the Necromancer paketini nasıl satın alabilirim?
Y: PC için yeni oyun içi mağazadan veya Blizzard Shop'tan satın alabilirsiniz. PlayStation 4 ve Xbox One için sırasıyla PlayStation™ Store veya Xbox One Store'dan satın alabilirsiniz.

S: Rise of the Necromancer paketinin kutu satışı olacak mı?
Y: Bu bir genişleme paketi değil, dijital içerik olduğundan; Rise of the Necromancer paketinin fiziksel bir ürün olarak satışı yapılmayacak.

S: Diablo III: Eternal Collection nedir?
Y: PlayStation 4 ve Xbox One'daki oyuncular Eternal Collection ile tüm içeriğe tek bir pakette sahip olma şansına sahip olacaklar. Bu paket hem Diablo III: Ultimate Evil Edition hem de Rise of the Necromancer'ı içeriyor ve fiyatı 39.99 € (29.99 £).

S: Paketi aldığım gün gece yarısı 00.00'da hemen oynayabilecek miyim?
Y: Hayır. Rise of the Necromancer paketi Patch 2.6.0'a ihtiyaç duymaktadır. Patch 2.6.0 yüklemesi bölgenizde tamamlandıktan sonra, Rise of the Necromancer paketini satın alıp oynayabilirsiniz.

S: Patch 2.6.0 ne zaman yüklenecek?
Y: PC için Avrupa sunucularının yüklemesi Türkiye saati ile 00.00'da başlayacak. Konsol için ise 18.00'de başlayacak. Patch yüklemesi ve bakım tamamlandıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

S: Bakım ne kadar sürer?
Y: Bakım genellikle bir ila iki saat arasında sürer; Ancak, bu her an değişebilecek bir zaman dilimidir. Herhangi bir acil durumda mesajlaşma için @BlizzardCSEU_EN adresini takip ederek güncel kalmaya devam edin.

Sayfa: 1 2 3 ... 12