Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Nekroses

Sayfa: 1 2 3 ... 213
1
Genel Sohbet / Ynt: Diablo 3 ROS
« : 21.01.2019 | 23:00 »
Oyunu bir kere hesabına tanımladıktan sonra bir daha başkasına transfer etmek mümkün olmuyor. Bu yapmanın bir yolu yok.

2
Genel Sohbet / Ynt: Diablo 3 :Reaper of souls
« : 19.01.2019 | 14:24 »
Vanilla olmadan Reaper of Souls çalışmaz. İkisine de sahip olman gerekiyor.
Vanillayı da hesabına kaydettiğin için başkası kullanamaz. O yüzden iade almazlar.
Vanillayı tek başına oynayabilirsin.

3
Battle.net programı açıkken https://blizzard.com/invite/O3mVC2KV linkine tıklarsanız klanımızın sohbet sayfasına ulaşabilirsiniz. Tüm aktif arkadaşlar oradayız.

Admin ne dersin bu olaya? tüm sayfada duyurmak uygun olur mu?

Kast ettiğin grup linkimizin duyurusu ise ana sayfamızda var zaten. Nintendo'nun hemen altında sağda "Blizzard Battle.net" bölümümüz var. Tüm grup linklerimiz orada. Oynadığınız diğer Blizzard oyunları varsa, onlar için de grup oluşturabiliriz.

4
Battle.net programı açıkken https://blizzard.com/invite/O3mVC2KV linkine tıklarsanız klanımızın sohbet sayfasına ulaşabilirsiniz. Tüm aktif arkadaşlar oradayız.

5
Konsol / Ynt: Gold Üyelik Olmadan Oynayabilir Miyim?
« : 15.12.2018 | 16:05 »
Necromancer, Eternal Collection paketinde var ama Ultimate Evil Edition'da yok.
Oyuna 1 kez para verdikten sonra o pakete dahil tüm modlar açık. Ayrıca Gold üyelik gerektirmiyor.

6
Diablo 3'e ek paket gelecekti ama 4 yıl önce iptal edip Diablo IV yapmaya karar verdiler. Necromancer DLC o yüzden çıktı. Genişleme paketine koyacaklardı normalde. 2 yıl önce ise yapılan Diablo IV'ün gidişatını beğenmeyip sıfırdan yapma kadarı aldılar. 2016'dan beri Diablo IV'ün 2. versiyonu geliştirilmekte. Bu sene duyurmayı planlıyorlardı ama yetiştiremediler. Seneye BlizzCon'da duyurusunu kesin yaparlar. Ama duyurduktan sonra da çıkması 1-2 yılı bulur. O yüzden 2-3 yıl elimizde Diablo II, Diablo 3 ve Diablo Immortal dışında bir şey yok.

Kaynak: https://kotaku.com/the-past-present-and-future-of-diablo-1830593195

7
Aynen Diablo 3 konusunu kapattılar. Ufak tefek denge değişiklikleri dışında bişi gelmez bundan sonra.

8
Demirciye (Blacksmith) gidip legendary eşyayı kırdırabilirsin (salvage). Karşılığında Forgotten Soul veriyor. İlerde çok işine yarayacak bir malzeme. Altın gibi sadece sayısal bir değer olarak saklanıyor. Nereye gitti bu Forgotten Soul diye arama sonra. =)

9
Genişleme paketini satın almadıysan eğer, hikayeyi baştan oynayarak başlayabilirsin. Eğlenceli olur.

10
Demosu ücretsiz hemen indirip oynamaya başlayabilirsin.
Blizzard Battle.net application indirdiğinde (Blizzard oyunları için zorunlu bir program) Oradaki sohbet bölümümüzden de arkadaşlara sorabilirsin. BlizzApp açıkken https://blizzard.com/invite/O3mVC2KV linkine tıklarsan bizi hemen bulursun.

11
Blizzard köstebeklerine yakınlığıyla bilinen Kotaku sitesinden yapılan açıklamaya göre Diablo IV BlizzCon'dan son anda çekildi.Kotaku'ya yakın kaynaklara göre; BlizzCon, Diablo takımı için planlandığı gibi gitmedi. İddiaya göre, onlar Diablo IV üzerinde çalıştıklarını duyurmak için gidiyorlardı. Ancak Kotaku; bilinen somut bir kaynak olmadan,  kendi Diablo fan sitelerinden şu haberi duyurdu:

Alıntı
"Blizzard'da çalışan arkadaşlarımdan biri, Diablo IV'ün son dört yıl içinde büyük ölçüde değiştiği ve daha fazla değişmeye devam edebileceğinden Diablo ekibinin henüz bir duyuru yapmaya hazır olmadığını söyledi. (Farklı yöneticiler altında iki farklı iterasyon denenmiş.) "- Jason Schreier, Kotaku


Blizzard hikayeyi henüz yorumlamadı, bu yüzden kaynakların doğru olup olmadığını teyit edemeyiz. BlizzCon'dan 2 hafta önce yapılan duyuruyu okuduysanız eğer, Blizzcon'daki tüm planlarını duyurmaya hazır olmadıklarını belirtiyorlar. Peki nedeni gerçekten bu muydu? Umarım yakında öğreniriz.

Kaynak: https://kotaku.com/sources-blizzard-pulled-diablo-4-announcement-from-bli-1830232246
Blizzard Haberi: https://news.blizzard.com/en-us/diablo3/22549433/diablo-at-blizzcon-2018

12
Büyük ihtimalle sadece kamera Diablo tarzı sabit bir açıdan olur. Başka fark görmüyorum.

13
Kesinlikle ücretsiz yapılması lazım. Oyunda ilerlemeyi etkileyecek herhangi bir şeyi ücretli yapacak olurlarsa çok büyük bir kitle kaybedecekler. Kozmetik dışında her şeyin ücretsiz yapılması lazım. Yoksa ben bile oynamam.

14
Genel Sohbet / Ynt: Hangi Version
« : 30.10.2018 | 18:44 »
Merhaba profendure,

Blizzard'ın tüm oyunlarında ortak olan bir sistem var. Oyunu satın almamış bile olsan yüklediğinde tam sürüm yüklenir ama içeriğe kısmen veya tamamen erişebilmen için ilgili paketleri satın alman gerekir. Şu an senin bilgisayarında en son güncelleştirmeler tamamen kurulu. RoS satın alacak olursan hiçbir şey yüklemeden oyuna RoS'tan devam etmiş olursun. Ek ödeme yapmazsan Classic Diablo III oynuyor olursun. Aradaki farkı da en kolay Adventure Mode mu yoksa Campaign Mode'da mı oynuyor olduğundan anlayabilirsin. Classic Diablo III'de Adventure Mode'a giriş yaptırmaz.

Başka sorun olursa buradan yazmaya devam edebilirsin. Genelde her gün bu saatlerde burada oluyorum.

Sayfa: 1 2 3 ... 213