Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Nekroses

Sayfa: 1 2 3 ... 214
1
Bu yöntemi ben de kullanıyorum. Oyun orijinal ama CD'siz oynatmıyor. CD'siz oynamak için .mpq uzantılı dosyaları oyun klasörünün içine atmak gerekiyor. Elinde orijinal DII CD'si olunca yıpranmasını istemiyor insan. =)
Crack diyerek yanlış anlaşılabilecek bir kelime seçmiş Burçin.

2
Güzel noktalara değinmişsin. Diablo II'nin en kritik noktaları.

3
Aksine destekliyoruz. Aramıza hoş geldin bayburçin. Konunu yukarıya sabitlemek isterdim ama o zaman yorum yazma yetkisini kapatıyor. Ara ara yeni video oluşturdukça buradan yazıp konuyu tepede tutabilirsin.

4
Battle.net'teki sohbet kanalımızda paylaşıyorum.
Şimdiden bol şans. Şeytanın bol olsun.

5
19 Mayıs 1919, Türk Milleti'nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı gündür.Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, milli mücadelenin başlangıcı olması açısından büyük önem taşıyan ve ulusumuzun bağımsızlık yolunda ilk adımını atmasını sağlayan 19 Mayıs 1919 tarihini; Türk gençliğine armağan etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti'ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmenin en büyük görevimiz olduğunun bilincindeyiz.

Bu bağlamda Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışının ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 100. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu vatan için mücadele etmiş tüm şehitlerimizin hatırası önünde saygıyla eğiliyor, başta gençlerimiz olmak üzere tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.

6
Konsol / Ynt: Ps4 sezon 17
« : 18.05.2019 | 15:49 »
https://eu.diablo3.com/en/blog/22976066/ bağlantısındaki habere göre tüm konsollar ve bilgisayarlar aynı anda yeni sezona geçmiş.
Şu an oynanabilir durumda.

7
https://eu.diablo3.com/en/blog/22976066/ bağlantısındaki habere göre tüm konsollar ve bilgisayarlar aynı anda yeni sezona geçmiş.

8
türkiye için ne zaman aktif olacak ?
Bugün 18:00'de başladı.
Özellikle Nightmare Legacy karakter yapılarını kullanacaklar  <<< Hangi karekterler bunlar ???
Legacy of Nightmares setini kullanarak yapılan karakter yapılarını (builds) bilirsin. Normalde üzerinde başka hiç set bonusu yokken çalışıyor ama bu sezon set giyince bile çalışacak ve sezon boyunca hep aktif kalacak. Bu da çok çeşitli yeni karakter yapıları yapmamızı sağlayacak.

9
Malthael'in parçaladığı siyah ruhtaşının kötülüğü yeniden doğuracağı bir fikir üzerinde yoğunlaşacaklarını tahmin ediyorum. Kotaku'ya göre Diablo IV (kaba kuvvet sözünde geçen anlamıyla) kaba ve karanlık olacak. Diablo III'ü çizgifilmsi yapan her şeyi kaldırıp atacaklar.

2016'da sıfırdan başladıkları için Diablo III'ü biraz daha ayakta tutarak zaman kazanmak istediler. Necromancer paketi o nedenle piyasaya sürüldü. Diablo Immortal da bu zaman kazanma çabasının bir ürünüydü. Ama ayıracak vakitleri ya da adamları da olmadığı için taşerona yaptırdılar.

Bazı söylentilere göre bir önceki Blizzcon'da trailer bile hazırdı ancak bilinmeyen bir sebeple son anda yayımlamaktan vazgeçtiler. Bu sene ünlü streamerları da davet ettikleri için hazır olduklarından eminim.

10
Blizzard Diablo takımı, büyük Diablo III oyuncularını Blizzcon 2019'a katılmaya davet ediyor. Önemli bir açıklama yapılacağı kesin ancak detaylar nasıl olacak?


BlizzCon'da geçen yıl Blizzard, Diablo Immortal'ı duyurdu. Oyun, NetEase'in Finans Müdürü Yang Zhaoxuan'a göre ortak bir geliştirici bakış açısıyla oldukça hazır olsa da, hayranları daha ciddi bir adım beklediğinden çok fazla topluluk tepkisine neden oldu. Mobil oyun için hala resmi bir çıkış tarihi olmasa da, art arda ikinci bir yıl boyunca Diablo Immortal'a odaklanma ihtimalleri çok düşük.

Son zamanlarda yayımcı (streamer) Quin69, Diablo geliştiricilerinin Diablo yayımcılarını etkinliğe davet ettiğini açıkladı, bu yüzden Blizzard'ın Kasım ayında Diablo evreni için planları olmasını bekliyoruz.

Kotaku'ya göre, Diablo IV'ün gelişimi 2016 yılında Fenris adı altında yeniden başlatıldı, çünkü oyunun Hades adlı 2014'te başlatılan önceki gelişimi iyi şekillenmiyordu.

Blizzard'ın BlizzCon'da Diablo IV'ü duyuracağını düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Kaynak : https://www.icy-veins.com/forums/topic/43284-will-diablo-iv-be-revealed-at-blizzcon-2019/

11
Haberler / Ynt: BlizzCon 2019 Fuarı - Bilet Satışı
« : 26.04.2019 | 19:32 »
Teşekkürler Midnite.

12
Blizzard uzun süre oynamadığın zaman karakterlerini siliyor bu normal ama oyunun starter olması yanlışlıkla başka bir hesap açmış olabileceğini düşündürdü bana. Eğer hesabını oluştururken bilgilerini doğru girdiysen Blizzard sana hesabını geri verecektir. Aşağıdaki linkten yapılması gerekenleri takip et.
https://www.diablofanturkiye.com/battle-net/battle-net-hesabiniza-ulasamiyor-musunuz-nasil-geri-alabileceginizi-ognenin/

13
Haberler / Diablo I gog.com'da Satışa Çıkarıldı
« : 16.03.2019 | 00:43 »
Diablo, 31 Aralık 1996’da karanlığın önsözünü konu alan Sanctuary'yi Dünya ile tanıştırdı.


Kahramanlar, Terörün Lordu'nu ele geçirmek için Tristram Katedrali'nin altındaki derinliklerde cesurca savaşarak, aksiyon rol yapma oyunları dünyasında süregelen bir miras bıraktı. Günümüzde oyuncular, gog.com'da ilk kez dijital olarak ve DRM'siz (korsana karşı korumaları kaldırılmış) kullanıma sunulduğundan, bu zamansız Blizzard klasiğini bir kez daha keşfedebilirler.


Diablo, modern PC işletim sistemleriyle uyumluluğu sağlamak için gog ekibi tarafından size sunulan HD çözünürlük desteği ve uyumluluk düzeltmeleri yapılmış ancak orijinal biçimi hassasiyetle korunmuştur. Ağ üzerinden veya doğrudan IP üzerinden kendi başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın. Tamamı üç boyutlu, orijinal SVGA geliştirilmiş grafikleriyle oluşturulan rastgele oluşturulmuş odaları, koridorları, tuzakları, hazineleri, canavarları ve merdivenleri keşfedin.


Her şeyin başladığı yere geri dönmeye hazır mısın? Diablo artık doğrudan gog.com'dan 8,89€ karşılığında satın alınabilir!

Sıkça sorulan sorulara yanıtlar:
* Yalnızca İngilizce sürümü mevcuttur.
* Oyunun orijinal battle.net uyumlu ve gog tarafından geliştirilmiş iki farklı sürümü bulunmaktadır.
* Oyunun orijinal sürümü hiçbir şekilde değiştirilmemiştir ve battle.net üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurabilmeniz mümkündür.
* gog tarafından geliştirilmiş versiyonunda ise ses düzeltmeleri, çözünürlük yükseltmeleri, ekran yenileme oranı iyileştirmesi ve uyumluluk düzeltmeleri bulunmaktadır. Bu sürüm Battle.net'e bağlanamaz ancak LAN ve P2P ile çok oyuncu desteği mevcuttur.
* Battle.net App üzerinden satışı yapılmayacaktır.
* Diablo: Hellfire'ın gog.com'a aktarılması ile ilgili herhangi bir plan şu an için yoktur.
* Diablo II ve Diablo II: Lord of Destruction'ın satışı şu an Battle.net Shop üzerinden yapıldığından gog.com'da şatışı planlanmamaktadır.
* Warcraft: Orcs and Humans ve Warcraft II'nin de gog.com'da satışı yapılacaktır ancak çalışmalar henüz tamamlanmamıştır. Detaylı bilgi başka bir zaman paylaşılacaktır.

Kaynak: https://eu.diablo3.com/en/blog/22887361/

14
Duyurular / Sezon 16 Uzatıldı
« : 27.02.2019 | 21:01 »
Activision, Sezon 16'yı uzatma kararı aldı. Yeni bitiş tarihi ve uzatma nedeni...


AlıntıKaynak: https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20771057397

Sayfa: 1 2 3 ... 214