Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.Hangi Version  (Okunma sayısı 1771 defa)

profendure
30.10.2018 | 12:07 | Beğeni: 0
Merhaba,

Arkadaşlar sormak istediğim soru şudur ki, Diablo III ilk çıktığı zamanlar aldım 1-2 hafta oynayıp bıraktım. Şimdi Blizzard hesabımdan tekrar yükledim ama gördüm ki bir çok yama çıkmış, yeni karakterler ve bir çok şey eklenmiş.

Ücretli olarak Diablo III'ten sonra Reaper of Souls ve Rise of the Necromancer paketleri gelmiş. Geçen gün yükledikten sonra oynamaya başladığımda gördüm ki Reaper of Souls olarak giriş yapıyor fakat ben satın almadım. Acaba güncellemelerden dolayı bu şekilde açılış mı yapıyor anlayamadım açıkçası.

Hangi versiyona sahip olduğumu RoS'da yüklenmiş mi yüklenmemiş mi, satın almaya ihtiyaç var mı yok mu acaba bunu nasıl net öğrenebilirim?

Teşekkürler.

Genel Yetkili Nekroses
Nekroses#2623
30.10.2018 | 19:44 | Beğeni: 0 #1
Merhaba profendure,

Blizzard'ın tüm oyunlarında ortak olan bir sistem var. Oyunu satın almamış bile olsan yüklediğinde tam sürüm yüklenir ama içeriğe kısmen veya tamamen erişebilmen için ilgili paketleri satın alman gerekir. Şu an senin bilgisayarında en son güncelleştirmeler tamamen kurulu. RoS satın alacak olursan hiçbir şey yüklemeden oyuna RoS'tan devam etmiş olursun. Ek ödeme yapmazsan Classic Diablo III oynuyor olursun. Aradaki farkı da en kolay Adventure Mode mu yoksa Campaign Mode'da mı oynuyor olduğundan anlayabilirsin. Classic Diablo III'de Adventure Mode'a giriş yaptırmaz.

Başka sorun olursa buradan yazmaya devam edebilirsin. Genelde her gün bu saatlerde burada oluyorum.

Sayfa: 1   Yukarı git

Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

Forum Kuralları