Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.İlk Bakış: The Shrouded Moors ve Ötesi  (Okunma sayısı 2416 defa)

Sanctuary büyük bir yer ve Patch 2.6.0'da daha büyük olmak üzere! Adventure Mode'un II. ve IV. Act'lerinde görünen yeni alanlar ile keşfedilecek daha çok yer var, bitirmek için daha fazla Bounty ve öldürülecek daha fazla canavar var. Yeni konumlara ilk baktığımızda bize katılın, Nephalemler.


The Shrouded Moors: Kayıp Medeniyetin Kalıntıları

Kokuşmuş bataklıklar, yoğun sis, terk edilmiş eski yapılar, insan görmenin imkansız olduğu geniş ürkütücü araziler...

The Shrouded Moors'a hoşgeldiniz.Sanctuary'nin kuzeydoğu kesimlerinde bulunan The Shrouded Moors yemyeşil bir vahşi doğa sınırında. Etrafı incelediğinizde vahşi, başıboş canavarların evi haline gelmiş bir arazi olduğu çok açık. Geriye kalan taş yapılar, bu unutulmuş toprakların bir zamanlar insanlar tarafından yuva olarak nitelendirildiğinin tek işareti.


İster dağınık yapılar, isterse barındırdığı yaratıklar olsun, The Shrouded Moors huzur bozucu bir yer.

Bununla birlikte, Tyrael ve Horadrim, bu arazinin daha önce düşünüldüğü kadar terk edilmiş olmayabileceğini söylüyor. Aşağıda gizlice, büyük bir kötülük uyandırılmaya başlandı ve bu kötülük takipçilerini oraya çekip kötü isteklerini yaptırmaya başladı.

The Temple of the Firstborn (İlk Doğanların Tapınağı): Bozulmuş mu Yoksa Lanetlenmiş mi?

Eski Nephalemlerin eski bir anıtı olan Firstborn Tapınağı, Sanctuary'nin altındaki derinliklerdedir. Bununla birlikte, yeni ve tehlikeli bir tarikat ortaya çıkmış ve bu gömülü yapı içinde ikamet etmiştir. Yakın civardaki kayıp insan hikayeleri korku yaratıyor ve tapınağın tozlu fayansları rahatsız edici derecede taze kanla boyanmış durumda. Hiç şüphe yok ki şu anda güçlü bir kötülük aşağıda gizleniyor.Bu mezhepler, ölümlülerin etini alıp canavarlar yaratarak kendi hasta fikirlerine hizmet ettirdiler. Bu iğrenç yaratıklar, var olmaması gereken bu korkunçluklar, nefret ve kana susamışlıkla doldurularak tapınağın salonlarına salınıyorlar. Kim ya da ne, böylesine korkunç yaratıkların yaratılmasına teşebbüs eder?


Karanlık, İlk Doğanlar Tapınağı'nın antik salonlarında yaşar.

Belki de cesur bir ruh bu lanetli yerin derinliklerinde ilerleyecek ve bu korkunç sapmaların kaynağına son verecektir...

Realms of Fate: Cennetteki Savaşın Yan Etkileri

Yüksek Cennetler, hala Prime Evil'ın saldırısının yan etkileri ile mücadele etmekteler. Melekler, kutsal evlerini ihlal eden acımasızlıktan gelen hasarı onarmaya çalışırken; Kader Meleği (the Archangel of Fate), Itherael, kutsal kütüphanelerinin derin köşelerinde garip bir gelişme keşfetti.


Sonsuz olasılıkların harmanlandığı bulanık çevresel geçişler...

Kader Kütüphanelerinde saklanan çizimler, tarih ve gökyüzü değişiyor. Geçmiş, şimdiki ve potansiyel gelecekleri olayları yansıtan küçük bölgeler birbirine giriyor. Kimse bunun neden meydana geldiğini anlamasa da yine de Sanctuary için bir tehdit oluşturuyor. Tyrael, nefalemleri araştırmaya davet ediyor; çünkü kalplerine olmasa da, yeteneklerine olan inancı hala güçlü.

Bountyler, Hazineler ve Canavarlar bekliyor!

Bu yeni alanların üçü de Patch 2.6.0'da geliyor; Reaper of Souls genişleme paketi veya Diablo III Ultimate Evil Edition'ı olan tüm oyunculara tamamen ücretsizdir. Önce hangi bölgeyi dolaşmak istiyorsunuz?

Seçim sizin, çabalarınızın meyvelerini görmek için sabırsızlanıyoruz!

Kaynak: https://eu.battle.net/d3/en/blog/20845161

By : Nekroses 24.06.2017 | 19:26
Son Düzenleme: 24.06.2017 | 21:23 Gönderen: Nekroses
Etiketler:
moz 28.06.2017 | 09:01


Öncelikle çeviri için teşekkürlerimi iletiyorum;
Merak ettiğim bir soru var bu sözünü ettiğiniz yeni bölümlerle alakalı senaryo modunda da bir değişiklik söz konusu mu ? yani Senaryo modumda yeni bölümlerle ilgili görevler var mı ?


Nekroses 28.06.2017 | 20:40


Merhaba moz, uzun zaman oldu.
Yeni bölümler yalnızca Adventure modda erişilebilir olacak.


moz 29.06.2017 | 08:52


Merhaba eski dostum @Nekroses ;

Hımm..!! andladım da arkadaş insan Nekro alanlara bir güzellik yapar; ya extra bi boss yapar yada Adventure moda Nekroya özel görev yapar.  Paketi hiç olmazsa cazip hale getirir..!!


Nekroses 29.06.2017 | 22:11


Set Dungeon sayılmaz mı? Hem de 4 tane. =)