Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.Diablo III: Eternal Collection  (Okunma sayısı 1508 defa)

Diablo III, Playstation'dan sonra şimi de farklı bir platformla Nintendo el konsolu platformu ile oyuncu kitlesini genişletiyor. Diablo III: Eternal Collection ismiyle gelecek olan yeni oyun platformu ile ilgili daha fazla detay için okumaya devam edin.


Cehennemi daha da yükselt !..

Asırlar önce, melekler ve iblisler dünyanızı yasak bir birliktelik içinde dünyaya getirdi. Şimdi ise bu dünyadan hak iddia etmeye başladılar. Sanctuary’in melekleri arasında dik durun ve cesetlerin yürüyüşüne, korkunç kültlere, düşmüş yüksek meleklere ve Cehennem Efendileri'ne karşı savaşmaktan çekinmeyin. Yüksek Gökler ve Yanan Cehennem savaşı olduğunda, insanlığın kendi kurtuluşu için siz Napheleme ihtiyaçları var!...

Oyun içeriği :

Diablo III ve Reaper of Souls expansion, Rise of the Necromancer paketi, 7 karakter 5 Act ve tüm sezonları ile birlikte bir paket içermektedir.

Nintendo Switch ayrıcalıkları :

Zelda’nın Efsanesini keşfedin. Nintendo Switch'deki Ebedi Koleksiyon; Cucco refakatçi petini, Triforce portre çerçevesini ve kahramanlarınızın Ganondorf'un ikonik zırhını kullanmanıza izin veren özel bir aktarma setini içeriyor. Ayrıca benzersiz kozmetik kanatlar alacaksınız.

Karanlığa meydan oku

Sen, Cennet ve Cehenneme karşı çevrili bir dünyanın tek savunmasısın. Kendinizi bir Joy-Con veya Nintendo Switch Pro Controller ile hareket ettirin ve her biri kendi sesini çıkaracak yedi karanlık fantezi sınıfından birini seçin.

Ebedi tekrarlanabilirlik

Kötülük asla sonsuza dek yok olmaz. Kendinizi yeni zorluk seviyelerine karşı test edip, epik hikaye kampanyasında oynayarak, mükemmel yetenekleri bir araya getirerek, koleksiyonlarınız genişleterek, rastgele zindanlarla yarışarak ya da her mevsimde Sanctuary'de seyahat ederek her zaman taze bir oyun sunmaktadır. 

Mükemmel cephaneyi birleştirin

Diablo III’ün beş öyküsünü gerçekleştirirken, Sanctuary’in en uzak yerlerinden, tüm oyun tarzınızı değiştiren efsanevi öğeler ve daha fazla parçayı ortaya çıkarırken dinamik bonuslar sağlayan zırh setlerini de içeren araçlar toplayacaksınız.

Gücü hissedin :

Diablo III’ün güç sistemi, bir öğleden sonra veya tam bir sezon için yeterince esnektir. Mızraklarla, fırtınalarla ve zombi köpekleriyle Burning Hells'ı geri çekin - kilidini açmak ve ustalaşmak için 800'den fazla benzersiz yetenek. Ateşi şimşek haline getirin, sihirli patlamalarınızı bölün ve yıkıcı güç kombinasyonları oluşturmak için yeteneklerinizi değiştirin.


Yalnız gitmek tehlikeli…

En fazla üç arkadaşınızla yerel, aksiyon-RPG multiplayer'ına atlayın ve en rahat kanepelerinizde otururken iblisleri ezin, internet gerekmez - ya da partinin çevrimiçi saflarını doldurun. Diablo III paylaşımlı ekranını tek bir Nintendo Switch sistemine **, dört adede kadar Nintendo Switch sistemine uzaktan veya TV ve el oyunlarını birleştirerek oynayabilirsiniz.

** Çok oyunculu oyuncu başına bir uyumlu kontrolör gerektirir. Ek kontrolörler (ayrıca satılır) gerekebilir.

Ön Sipariş Açıklaması :

Oynamak için sabırsızlanıyormusun? Diablo III: Eternal Collection'u Nintendo Switch sisteminizde Nintendo eShop'dan ya da “Satın almaya devam et” tuşuna † basarak bu gam ile ön sipariş verebilirsiniz.

Diablo III: Eternal Collection'dan ön sipariş verirseniz, oyunun verileri Nintendo Switch'inize otomatik olarak †† olarak indirilecektir. Sonra, 2 Kasım 2018'de gece yarısında, oyun †††'yi açacak, böylece gecikmeden atlayabilirsiniz!

Lütfen dikkat: satın alındığında başlığın fiyatının tamamı için doğrudan ücretlendirileceksiniz ve 2 Kasım 2018'de lansman tarihinden önce oynanmayacaksınız. Ön sipariş sadece desteklenen oyunlar için geçerlidir.

† Nintendo eShop'tan indirme oyunlarını resmi web sitesinden sipariş edebilmek için bir Nintendo Hesabınızın olması ve en az bir kez indirmek istediğiniz cihazda Nintendo eShop'u ziyaret etmeniz gerekecektir. Daha fazla bilgi için Destek bölümümüzü ziyaret edin. Nintendo web sitesinden yapılan ön siparişler Nintendo eShop üzerinden işlenir.

†† Otomatik yüklemeler için, sisteminiz otomatik yüklemeler etkinleştirilerek güncelleştirilmeli ve internete bağlanmalı ve indirme işlemini tamamlamak için yeterli depolama alanına sahip olmalıdır.

††† Aktif internet bağlantısı gerekli.


Sistem Açıklaması ve Çıkış Tarihi :

Sistem : Nintendo Switch,
Kontroller: Nintendo Switch Pro Controller
Dil Seçenekleri :Japonca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça
Download boyutu : 14285.80 MB
Çıkış Tarihi : 02/11/2018

Ön Sipariş için :

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Diablo-III-Eternal-Collection-1417875.htmlBy : Diabolus 22.09.2018 | 11:05
Etiketler: